Вхід

Український фільм зайняв 2 місце на престижному фестивалі

04.05.2018
Український фільм зайняв 2 місце на престижному фестивалі

Український короткометражний фільм "Дякую" посів друге місце в номінації "Туристичний напрямок - Регіон" на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga-2018 у Ризі (Латвія).

Нагороду отримала знімальна група фільму, повідомили у прес-службі Міністерства інформаційної політики України.

Усього на фестиваль подалося близько 500 фільмів, з яких попередній відбір пройшли 220. Переможці були оголошені на церемонії 27 квітня 2018 року, після оцінки відібраних робіт професійним журі.

"Креативна стрічка про Україну очима японського туриста продовжує свою переможну ходу міжнародними кінофестивалями. Авторитетне журі обрало її з сотень фільмів з усього світу. І це ще раз підтверджує, що за кордоном є запит на Україну, і що ми на вірному шляху", - заявив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

До слова, стрічка "Дякую" також пройшла офіційний відбір на міжнародний фестиваль Tokyo Lift-Off Film Festival-2018. Загалом фільм був поданий на 100 фестивалів по всьому світу.

Раніше у квітні "Дякую" виграла в номінації "кращий монтаж" на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: