Вхід

Ахеджакова і Басілашвілі прокоментували "чорний список" Києва

08.03.2018
Ахеджакова і Басілашвілі прокоментували "чорний список" Києва

Російські актори Лія Ахеджакова та Олег Басилашвілі прокоментували потрапляння своєї колеги Аліси Фрейндліх, яка у 2016 році підтримала анексію Криму, в "чорний список" Мінкульту України.

Як заявив в коментарі ТСН Басилашвілі, він ніколи нічого не чув від Фрейндліх ні про Донецьк або Луганськ, ні про Росію.

"Чиновники, які сидять у вас і в нас у міністерствах, отримують зарплату. Чимось треба її відпрацьовувати? Треба. Вони придумують все це й отримують гроші, які їм нараховують. Від Аліси Брунівни я не чув нічого ні про Україну, ні про Донецьк або Луганськ, ні про Росію. Ніколи ми на ці теми говорили з нею. Вона чудова актриса, і цим все сказано", - заявив Басилашвілі.

У свою чергу Ахеджакова не скупилася на емоційні висловлювання на адресу українських чиновників. "Дурні, що я можу сказати, ідіоти. Це означає, що ці люди позбавляють свою країну акторів, культури заради того, щоб комусь помститися. Це жах. Це чистий совок. Тому що ми всі однакові - вийшли з Радянського Союзу, а всі замашки якими були, такими і залишилися. І у нас, і у вас, і в Середній Азії, і де-завгодно. Поки ми всі з Радянського Союзу не вмремо, будемо один одному таким чином мстити, робити дурні речі", - сказала вона.

Також актриса додала, що не розуміє, за що Фрейндліх потрапила в "чорний список" і назвала всі дії Мінкульту незрозумілою помстою. На її думку, якщо українці хочуть у Європу, то не повинні мститися.

"Європейці не мають права так себе вести. Щоб Алісу Фрейндліх назвати ворогом України - вони зовсім "поїхали". Той, хто це робить, ганьбить Україну і перетворює її на "совок", - зазначила Ахеджакова.

Вона також не виключила, що може стати наступною, кому заборонять в'їзд в Україну, після того як вона активно підтримала колегу. Тому поки що вона в Україну не поїде.

Нагадаємо, що, крім Фрейндліх, в оновлений перелік українського Мінкульту ввійшли російські музиканти Олександр Міньков (Олександр Маршал), Олексій Долматов (Guf), Вікторія Циганова, Олександр Буйнов та Лариса Доліна й актор Олександр Баширов.

Джерело: korrespondent.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: