Вхід

Netflix збирається зняти супергероїчне кіно з Кіаном Рівзом

07.03.2018
Netflix збирається зняти супергероїчне кіно з Кіаном Рівзом

Netflix підключився до "супергероїчної" гонки і збирається знімати своє супергероїчне кіно - з блекджеком Кіану Рівзом і режисерами "Месників : Війна нескінченності" Джо і Ентоні Руссо. Брати Руссо, правда, цього разу обмежаться позицією продюсерів, зате Кіану Рівз буде в амплуа звичному - його герой (тепер уже з приставкою "супер") знову буде комусь за щось мстити.

Подробиць про новий фільм доки немає - хіба що є назва, "Після півночі", яке, втім, ні про що конкретному не говорить. Навіть з Кіану Рівз контракт доки не підписаний - ведуться переговори. Зате вже відомо, що займе режисерське крісло Рік Фамуїва ("Наркотик") - у свій час він збирався спробувати свої сили в жанрі супергероїки, знявши сольний фільм про Флеша для DCEU, але вчасно від цієї ідеї відмовився (а "сольник" про Флеша досі знаходиться в підвішеному стані).

Сама ж інтригуюча деталь - те, що фільм Netflix нібито буде "абсолютно новою інтерпретацією" жанру супергероїки. Можливо, на виході ми дійсно отримаємо щось подібне до "Дедпула"?

Джерело: 24news.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: