Закрити
Наверх Наверх

За мрією
Teen Spirit

7,4 
152 голоса
Оцінити:
IMDB 6,1/10

Країна, рік: Великобританія, США, 2018

Жанр: мелодрама, музика

Режисер: Макс Мінгелла

Сценарист: Макс Мінгелла

Продюсер: Фред Бергер, Джеймі Белл

ВайолетМарлаВлад

Актори: Ель Фаннінг, Агнешка Гроховска, Златко Бурич, Міллі Брейді, Вівіан Опара ...

Прем'єра в Україні: 20.06.2019

Світова прем'єра: 07.09.2018

Тривалість: 1 год. 32 хв.PT1H32M

Вайолет - несмілива дівчинка-тінейджер, яка живе на острові Вайт і мріє набути популярності, щоб покинути сім'ю і рідне містечко. Вайолет подає заявку на участь в міжнародному пісенному конкурсі та йде до своєї мрії.

Цікаві факти про фільм "За мрією" :

- Це режисерський дебют британського актора Макса Мінгелла.

- Сюжет має паралелі з фільмом "Танець-спалах" (1983) і навіть головна пісня "Flashdance ... What a Feeling" з цього фільму використовується повторно.

- Прем'єра фільму відбулася на TIFF в Торонто у вересні 2018 року.

Рецензії до фільму

всього - 2
Andrey Nedzelnitsky 21.06.2019 11:31

Пісні мрії
Кожен з нас живе у полоні мрій – і для когось вони є шанс, ще не зреалізована можливість, а для когось – лише минуле. Так, іноді можливість випадає лише раз – і головне не змарнувати її; саме тему…

Пісні мрії
Кожен з нас живе у полоні мрій – і для когось вони є шанс, ще не зреалізована можливість, а для когось – лише минуле. Так, іноді можливість випадає лише раз – і головне не змарнувати її; саме тему втілення мрії про пісню взяв за основу режисер Макс Мінгелла у своїй музичній мелодраматичній стрічці «За мрією» (Teen Spirit). В Україні вона виходить в прокат з 20 червня, саме тоді вона була представлена в київському кінотеатрі СінемаСіті, а на прем’єрному показі декілька слів взяла Ольга Цибульська – акторка, що озвучила репліки героїні – продюсерки.
Отже, Вайлет – дівчина, мешканка острова Вайт, її сенс життя – спів. Цілими днями вона порається на фермі, допомагає матері, що мріє бачити її лишень в церковному хорі. Проте ентузіазм бере своє, перша її аудиторія на популярній сцені – це відвідувачі місцевого бару, і саме там вона знайомиться з Владом – колишнім оперним співаком, а зараз – просто людиною, що забула свої мрії, - який стає її наставником і першим менеджером. Виступ на відбірковому етапі веде її до успіху, проте на шляху з’являються і спокуси, і поразки, і розчарування..
Загалом, стрічка не намагається бути драмою – вона є чудовим, оптимістичним музичним фільмом. Так, сама акторка – виконавиця головної ролі Ель Фаннінг виконала підбірку музичних творів – з репертуару Robyn, Ellie Goulding, Annie Lennox, Ariana Grande, Katy Perry і Orbital; вона не єдина виконавиця, це цілий ансамбль акторів і співаків. Так, який шлях до мрії без труднощів – проте автори намагаються максимально згладити, скажімо, найбільш драматичні моменти, натомість, наповнити фільм теплом і душевністю, спокоєм і надією. В дечому деякі сцени здаються дещо награними (як пасторальні картини праці на фермі), проте основний акцент зроблений на «її величність музику». Елементи сценарію виглядають досить логічними, добре припасованими, - скажімо, це гарна реалізація традиційної схеми музичного мотиваційного фільму. Фахівці проводять паралелі зі стрічкою "Танець-спалах" (1983) і навіть головна пісня "Flashdance ... What a Feeling" з цього фільму використовується повторно; власне, сам би зауважив, що чимось вона мені нагадала українську «Давай, танцюй» Олександра Березаня…
Гра акторів. Навіть при тому, що сам сценарій не ставив якихось особливих завдань, і виконавиця головної ролі, і ролей другого плану впорались на відмінно, додали особливого звучання. Так,акторка Ель Фаннінг втілила образ Вайлет – дівчини, що зростає як людина, протягом перебігу музичного конкурсу. Ставка героїні на першого ліпшого – а це на щастя виявився колишній оперний співак Влад – дає результат. Останнього втілив датський актор хорватського походження – Златко Буріч; його персонаж теж стикається з надією, розчаруванням, і вміє після поразки заглянути в обличчя життя.
Загалом, «За мрією» - це музичний фільм, проте не мюзікл в масштабному голлівудському значенні, який сподобається не тільки молодіжній аудиторії, а і всім, хто не втрачає надію і музику у своєму серці.
Недзельницький Андрій

Пісні мрії
Кожен з нас живе у полоні мрій – і для когось вони є шанс, ще не зреалізована можливість, а для когось – лише минуле. Так, іноді можливість випадає лише раз – і головне не змарнувати її; саме тему…

+5 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Anet 21.06.2019 10:10

"За мечтой" - режиссерский дебют Макса Мингеллы о расцвете славы подростка в лице Эль Фаннинг.

Чрезвычайно талантливая девочка Вайолет (Эль Фаннинг), прозябает на острове Уайт. Она мечтает вырваться из глубинки и обрести популярность. Трудная жизнь с матерью одиночкой будоражат амбиции…

"За мечтой" - режиссерский дебют Макса Мингеллы о расцвете славы подростка в лице Эль Фаннинг.

Чрезвычайно талантливая девочка Вайолет (Эль Фаннинг), прозябает на острове Уайт. Она мечтает вырваться из глубинки и обрести популярность. Трудная жизнь с матерью одиночкой будоражат амбиции подростка. Лишь мечты о пении позволяют ей на время вырваться из ничтожной нищеты.

Застенчивая Вайолет подрабатывает в душных пабах своего города. Именно в одном из них она знакомится з бывшим оперным певцом Владом (Златко Бурич), человеком которого запросто с первого взгляда можно принять за пьяного бродягу. Влад моментально распознает потенциальный дар талантливого исполнителя в девочке и соглашается помочь ей осуществить ее главную мечту: выиграть музыкальный конкурс Teen Spirit

Вайолет изучает потребности своего ремесла, изменяет свой внешний вид, подчеркивает свою физическую форму и ловит немного удачи, чтобы продолжать двигаться вверх в погоне за славой. Страсти наколются, когда перед Вайолет появляется искушение, колоссальной популярности.

Сюйжет фильма предсказуемый, но не устаревший. Картина увлекает зрителя и втягивает следить за происходящим в судьбе героини. В кадре сочетаются заводящие рифмы и песни. Сидя в кресле кинотеатра невольно понимаешь что ваше тело следует ритму. Эль Фаннинг еще раз доказывает, что она получила право сидеть на вершине действующих чартов. И да, после этого вы захотите прослушать саундтрек)))

"За мечтой" - это правдивая история о том, как много молодых людей стремятся и добиваются успеха. Если в вас есть природный талант и потенциал тогда вы достигните высшей цели.

"За мечтой" - режиссерский дебют Макса Мингеллы о расцвете славы подростка в лице Эль Фаннинг.

Чрезвычайно талантливая девочка Вайолет (Эль Фаннинг), прозябает на острове Уайт. Она мечтает вырваться из глубинки и обрести популярность. Трудная жизнь с матерью одиночкой будоражат амбиции…

+4 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 9

Відгуки про фільм За мрією

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Дитячі ігри Oscar Shorts - 2019 Історія іграшок 4
трилер, жахи, екшн star 6,0
фестиваль, збірка короткометражок star 5,9
мультфільм, пригоди, анімація star 7,7

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше