Вхід

Агнешка Гроховска

Agnieszka Grochowska

Агнешка Гроховска

Дата народження:31 грудня 1979, 40 років козоріг

Місце народження:Варшава, Польща

Діяльність:актриса

Досягнення:Лауреат премії "Золотого лева" за кращу жіночу роль у фільмі "Три хвилини. 21: 37" на польському кінофестивалі в Гдині.

10
1 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Агнешка Гроховска-Гаевска (польск. Agnieszka Grochowska - Gajewska; нар. 31 грудня 1979 року, Варшава, Польща) - польська актриса театру і кіно. Лауреат премії "Золотого лева" за кращу жіночу роль у фільмі "Три хвилини. 21: 37" на польському кінофестивалі в Гдині. Нагороди в акторській діяльності: "Хрест Заслуги", "Медаль "За заслуги в культурі Gloria Artis""

Біографія
У 2002 році Агнешка Гроховска закінчила акторський факультет в Театральній академії Варшави. З 2003 року Агнешка є актрисою Театра-Студия у Варшаві. У театрі Агнешка познайомилася і дебютувала з актором Збігнєвом Запасевичем. До цього в 2002 році Агнешка взяла участь у фільмі "Тривога", режисером якого був її майбутній чоловік Даріуш Гаевский. Агнешка Гроховска є однією з найвідоміших польських актрис. Найбільш популярні фільми: "Удари", "В мороці", "Валенса. Людина з надії". У липні 2004 року Агнешка Гроховска вийшла заміж за Даріуша Гаевского. У 2012 році у них народився син Владислав.

Повернутися до списку персон

Іменинники, 21 вересня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: