Вхід

Верхнє свiтло (спектакль)

Верхнє свiтло (спектакль) 16+

Країна, рік:Великобританія, 2014

Жанр: вистава

Режисер:Стівен Долдрі

Актори:Кері Малліган , Білл Найі , Метью Бірд

Тривалість:2 год. 35 хв.PT2H35M

7,3
3 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Язык: английский
Перевод: украинские субтитры

Постановка театру Wyndham's

Кира Холлис живет на окраине города в небольшой квартире в блочном доме. Каждый будний день она садится в автобус, открывает книгу и едет на работу в школу. Ее цель – сделать жизнь других людей немного лучше. Но счастлива ли она сама?

На этот вопрос девушка попытается ответить сегодня вечером – когда в ее дверь неожиданно постучит Эдвард, сын бывшего возлюбленного Киры, и сообщит ей печальную новость: его мама умерла некоторое время назад. Следом на пороге появится и сам Том, отец Эдварда. Он будет шутить по поводу холодного обогревателя, раздавать советы по приготовлению спагетти и отказываться резать сыр – но что в действительности скрывается за этой маской беззаботности. Смогут ли этим зимним вечером бывшие возлюбленные снова найти общий язык?

Цікаві факти про фільм "Верхнє свiтло (спектакль)":

Мова англійська
Переклад: українські субтитри

Постановка театру Wyndham's

Кіра Холліс живе на околиці міста в невеликій квартирі в блоковому будинку. Кожен будній день вона сідає в автобус, відкриває книгу і їде на роботу в школу. Її мета - зробити життя інших людей небагато краще. Але чи щаслива вона сама?

На це питання дівчина спробує відповісти сьогодні ввечері - коли в її двері несподівано постукає Едвард, син колишнього коханого Кіри, і повідомить їй сумну новину: його мама померла деякий час назад. Слідом на порозі з'явиться і сам Том, батько Едварда. Він буде жартувати з приводу холодного обігрівача, роздавати поради з приготування спагетті і відмовлятися різати сир - але що насправді ховається за цією маскою безтурботності. Чи зможуть цим зимовим вечором колишні кохані знову знайти спільну мову?

Відгуки про фільм Верхнє свiтло (спектакль) 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: