Закрити
Наверх Наверх

Верхнє свiтло (спектакль)

7,3 
3 голоса
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2014

Жанр: вистава

Режисер: Стівен Долдрі

Актори: Кері Малліган, Білл Найі, Метью Бірд

Тривалість: 2 год. 35 хв.PT2H35M

[RU]

Язык: английский
Перевод: украинские субтитры

Постановка театру Wyndham's

Кира Холлис живет на окраине города в небольшой квартире в блочном доме. Каждый будний день она садится в автобус, открывает книгу и едет на работу в школу. Ее цель – сделать жизнь других людей немного лучше. Но счастлива ли она сама?

На этот вопрос девушка попытается ответить сегодня вечером – когда в ее дверь неожиданно постучит Эдвард, сын бывшего возлюбленного Киры, и сообщит ей печальную новость: его мама умерла некоторое время назад. Следом на пороге появится и сам Том, отец Эдварда. Он будет шутить по поводу холодного обогревателя, раздавать советы по приготовлению спагетти и отказываться резать сыр – но что в действительности скрывается за этой маской беззаботности. Смогут ли этим зимним вечером бывшие возлюбленные снова найти общий язык?

Мова англійська
Переклад: українські субтитри

Постановка театру Wyndham's

Кіра Холліс живе на околиці міста в невеликій квартирі в блоковому будинку. Кожен будній день вона сідає в автобус, відкриває книгу і їде на роботу в школу. Її мета - зробити життя інших людей небагато краще. Але чи щаслива вона сама?

На це питання дівчина спробує відповісти сьогодні ввечері - коли в її двері несподівано постукає Едвард, син колишнього коханого Кіри, і повідомить їй сумну новину: його мама померла деякий час назад. Слідом на порозі з'явиться і сам Том, батько Едварда. Він буде жартувати з приводу холодного обігрівача, роздавати поради з приготування спагетті і відмовлятися різати сир - але що насправді ховається за цією маскою безтурботності. Чи зможуть цим зимовим вечором колишні кохані знову знайти спільну мову?

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Верхнє свiтло (спектакль)" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Кадри з фільму

всього - 7

Відгуки про фільм Верхнє свiтло (спектакль)

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Зимова казка (спектакль) Різдвяна ораторія (балет) Весілля Фігаро (опера)
вистава star 4,8
вистава star 9,2
вистава star 9,1

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше