Закрити
Наверх Наверх

Хитромудрий план франтів (спектакль)

0 
0 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2015

Жанр: вистава

Режисер: Саймон Годвін

Актори: Семюель Барнетт, Джеффрі Стрітфілд

Тривалість: 3 год. 15 хв.PT3H15M

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

Мова англійська
Переклад: українські субтитри

Постановка Королівського Національного театру

Фривольная комедія про любов і грошах в постановці Саймона Годвіна

Титульні "Щоголєв" - містер Еймвелл і містер Арчер, два чарівних, але кілька розпущених молодих людини, щасливо промотали свій стан в запаморочливий калейдоскопі Лондона. Зганьблені в суспільстві і переслідувані кредиторами, приятелі біжать в провінційне містечко Личфилд, де і розробляють свій хитромудрий план - одружитися заради грошей.

Влаштувавшись в місцевій таверні і представляючись оточуючим господарем і слугою, парочка приступає до здійснення плану. На шляху у них, однак, регулярно постають ті чи інші представники місцевого населення: підступний господар таверни, багата вдова, що вселяють страх розбійники, палкий французький дворянин, чуйна покоївка, п'є чоловік, запальний дворецький, буйний священик.

Але головна трудність - це, звичайно, любов: зустрівши гідних суперниць в особі Дорінда і місіс Саллі, Щоголєв виявляються перед лицем найбільшої небезпеки, тому що саме любов може найшвидше вивести їх на чисту воду.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Хитромудрий план франтів (спектакль)» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Кадри з фільму

всього - 14
Хитромудрий план франтів (спектакль) фильм Хитромудрий план франтів (спектакль) фильм с  в фильме Хитромудрий план франтів (спектакль)  в фильме Хитромудрий план франтів (спектакль)  в фильме Хитромудрий план франтів (спектакль) лучшый кадр фильма Хитромудрий план франтів (спектакль) смотреть кадр к фильму Хитромудрий план франтів (спектакль) все кадры фильма Хитромудрий план франтів (спектакль) новый кадр к фильму Хитромудрий план франтів (спектакль) интересные моменты фильма Хитромудрий план франтів (спектакль) кадры из Хитромудрий план франтів (спектакль) кадры из фильма Хитромудрий план франтів (спектакль) Хитромудрий план франтів (спектакль) кадры

Відгуки про фільм Хитромудрий план франтів (спектакль)

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше