Закрити
Наверх Наверх

ШОК- shorts
ШОК-shorts

5,6 
65 голосів
Оцінити:

Країна: Франція, Іспанія, Бельгія, Нідерланди

Жанр: збірка короткометражок

Прем'єра в Україні: 07.02.2019

Тривалість: 1 год. 17 хв.PT1H17M

Поринь у шалений вихор еротики, жахів та повного божевілля!

7 лютого у кінотеатрах України стартує фестиваль короткометражного кіно "SHOCK Shorts"!

До програми увійшли шокуюче відверті та безсоромно захоплюючі фільми, від яких запалають щоки навіть найрозкутіших кіноглядачів.

Як секс врятує світ від апокаліпсису? Що робити, якщо кохаєш зомбі? Чи мають чоловіки серце? Приходьте і дізнайтесь самі!

Бажаємо ШОКуюче приємного перегляду!

ПРОГРАМА

1. Будь ласка, кохай мене вічно
Франція, 2016, 27 хв. 16 с.
14-річна Лілі живе наодинці зі своєю матір’ю Клоді, яка всіляко захищає її від зовнішнього світу. Лілі мріє про Лессі, її 16-річного красунчика-сусіда. Але, наляканий таким одержимим коханням, Лессі відштовхує її. Тепер спустошена Лілі ні перед чим не зупиниться і зробить усе, щоб дізнатися, через що він її не кохає.

2. Thanatopraxy
Іспанія, 2015, 10 хв. 54 с.
Мері та Моніка працюють у морзі. Мері шукає донора серця для свого батька. У Моніки з’явилась ідея, де його можна роздобути.

3. Джульєтта
Бельгія, 2016, 6 хв. 38 с.
Джульєтта - скромна та дуже сором’язлива дівчина, що їде у машині разом з двома шаленими подругами. Вона навіть не уявляє, які брудні думки в головах у цих дівчат…

4. Пристрасть
Франція, 2016, 14 хв. 50 с.
Группа вчених отримує параліч внаслідок вірусу. Один з них випиває єдину протиотруту, що залишилась та вирушає за ліками для своїх колег. По дорозі він заїжджає до жінки, разом з якою вони повністю віддаються пристрасті.

5. Розколотий
Нідерланди, 2016, 9 хв. 12 с.
У вас ніколи не було відчуття, що не лише ви дивитесь у дзеркало, а й хтось дивиться на вас у відповідь? Молода жінка знаходить на горищі старе дзеркало і починає розуміти, що воно показує значно більше, ніж просто її відображення.

6. Останній спогад
Іспанія, 2015, 9 хв. 25 с.
Щодня Джон йде на пошуки їжі для Лаури. Проте з кожним разом вона стає все більш голодною…

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 15.02.2019 09:15

Театр любові, театр смерті
Любовь и смерть, добро и зло,
а выбрать нам одно дано
Життя людини загалом складається з монотонних буднів, проте іноді – в житті будь-якої людини – є випадки, коли духовна сутність – а часто і фізичні…

Театр любові, театр смерті
Любовь и смерть, добро и зло,
а выбрать нам одно дано
Життя людини загалом складається з монотонних буднів, проте іноді – в житті будь-якої людини – є випадки, коли духовна сутність – а часто і фізичні можливості – розкривають кожного як особистість. Це відбувається у наші зустрічі з дивом кохання, а чи холодним поглядом смерті. Саме «вибухонебезпечному» коктейлю цих двох граней буття і присвячена збірка короткометражних стрічок “ШОК-Shorts”, підготовлених для українського прокату компанією Kinolife Distribution (це не перший її проект площині короткометражок).
Не буду розкривати основної інтриги, проте можна сказати, що малюнок серії виявився достатньо збалансованим – він йде по наростаючий від майже «земного» нарису про дівчат, що співпрацюють з нелегальними торгівцями органів до містичної анімації "Джульєтта", відчуттів на грані потойбічного життя, та «Ти будеш кохати мене вічно» - досить своєрідну історію юнацького кохання. У стрічках багато іронії, часто – трагізму, як в «Отсанній спогад», коли в тваринному можна спостерігати останній спалах розуму… Так, тут є і еротика, хоча краще сказати – чуттєвість…Художній рівень підбірки досить високий, і кожен в ній знайде щось для себе
Щодо певного підсумку. Збірка – це не стільки жахи, скільки звертання до природи людини, яка розкривається вповні в найдраматичніші моменти життя (а в даному випадку – і смерті) і дасть деяке уявлення про поняття можливостей «варіацій на тему»
Недзельницький Андрій

Театр любові, театр смерті
Любовь и смерть, добро и зло,
а выбрать нам одно дано
Життя людини загалом складається з монотонних буднів, проте іноді – в житті будь-якої людини – є випадки, коли духовна сутність – а часто і фізичні…

+1 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 14

Відгуки про фільм ШОК- shorts

всього - 3
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

в инете нету отзывов на этот шлак, кто ходил отпишитесь, стоит идти на фильм ???

відповісти

Да, мне понравилось! Особенно третий фильм!

відповісти

Где ?

відповісти
Дивіться також
Фестиваль еротичного кіно "Best Erotic Shorts" Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci-Fi" Summer Shorts Australia
збірка короткометражок star 4,5
збірка короткометражок star 6,7
збірка короткометражок star 6,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше