Закрити
Наверх Наверх

Feel (m) Shorts
Feel(m) Shorts

5,0 
25 голосів
Оцінити:

Країна: Франція, Великобританія, Німеччина

Жанр: фестиваль, збірка короткометражок

Прем'єра в Україні: 06.12.2018

Тривалість: 1 год. 18 хв.PT1H18M

6 грудня на великих екранах України стартує фестиваль короткометражного кіно "Feel(m) Shorts". На вас чекають зворушливі, захоплюючі та надихаючі історії!

Стрічки, що увійшли до збірки стали учасниками та призерами українського молодого кінофестивалю ZIFF 2018, а також багатьох інших міжнародних кінофестивалів.

Фільми торкаються багатьох важливих соціальних питань з дуже яскравим художнім присмаком! Ця збірка, наче "американські гірки", пронесе вас крізь шалений вирій суперечливих відчуттів.
Надихайтеся та насолоджуйтеся якісним європейським коротким метром з нами!

ПРОГРАМА

1. Нора
Франція, 2018, 18 хв. 41 с.
У альтернативному світі Нора - худоба. Її існування має лише одну мету: бути плоттю. Усвідомивши це, вона намагається залишатися в строю. Але одного дня все зміниться.

2. Білий
Великобританія, 2017, 14 хв. 32 с.
Білий чоловік помирає після отруєння під час круїзу та потрапляє до перехідного пункту на той світ. Там йому повідомляють, що у наступному житті він не зможе бути білим. Це викликає тривалу дискусію про те, що значить бути білим та як це - мати незаслужені привілеї.

3. Ласий шматочок
Франція, 2017, 15 хв.
Оскар Монгот, гурман-канібал, палає пристрастю до своєї сусідки-вегетаріанки місс Керрот. Ця пристрасть, схоже, приречена, адже у Оскара фобія овочей. Однак, речі приймуть несподіваний поворот після того, як місс Керрот запросить його на вечерю.
4. Містер Хендерсон
Франція, 2018, 14 хв. 35 с.
Огюст Лоізо займається бальзамуванням тіл. Коли він приходить до тіла пана Хендерсона, він зустрічає його доньку, дуже дивну дівчину.

5. Бродяга
Німеччина, 2018, 15 хв.
Бой не має дому і живе життям самотнього міського ковбоя. Але одного дня його старий знайомий виходить з в’язниці. Ця подія сколихнула минуле і стала приводом до конфлікту.

6. Пульс
Франція, 2018, 6 хв. 40 с.
Джонас, вразливий юнак із сім'ї рибалок, наштовхується на березі на величезного мертвого кита, який був вбитий людьми. Раптом Джонас відчуває біль, через який довелось пройти киту. Хлопець розривається між традиціями своєї сім’ї та його співчуттям до Природи.

7. 5 років після війни
Франція, 2017, 16 хв, 39 c.
Як росте дитина, у якої тато араб, а мати - єврейка? Тім перебуває в повному шоці від сучасності і з усіх сил намагається знайти своє місце в цьому світі.

Рецензії до фільму

всього - 1
Ievgeniia Semenova 17.12.2018 11:03

Люблю короткий метр за лаконичность.
Отличный сборник короткометражек на любой вкус и цвет и даже анимационные. Была, конечно, парочка фильмов, которые вызвали вопросы, а так, в основном, достойные работы, особенно понравился "Лакомый кусочек" - за необычную картинку.

+0 / -0
Рецензія була корисною?

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 12
Feel (m) Shorts фильм Feel (m) Shorts фильм с неизвестный актер неизвестный актер в фильме Feel (m) Shorts неизвестный актер в фильме Feel (m) Shorts неизвестный актер в фильме Feel (m) Shorts лучшый кадр фильма Feel (m) Shorts смотреть кадр к фильму Feel (m) Shorts все кадры фильма Feel (m) Shorts новый кадр к фильму Feel (m) Shorts интересные моменты фильма Feel (m) Shorts кадры из Feel (m) Shorts

Відгуки про фільм Feel (m) Shorts

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також

Mother Fest
Mother Fest
Берлінале вікенд
ШОК- shorts
ШОК-shorts
Best Horror Shorts
Best Horror Shorts
Дні угорського кіно в Україні
Дні угорського кіно в Україні
XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно
XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно
Британський театр в кіно
Британський театр в кіно

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше