Закрити
Наверх Наверх

Best Horror Shorts

5,2 
33 голоса
Оцінити:

Країна, рік: Нідерланди, Італія, Іспанія, Бразилія, США, Франція, 2018

Жанр: жахи, фестиваль, збірка короткометражок

Прем'єра в Україні: 20.12.2018

Тривалість: 1 год. 19 хв.PT1H19M

Хочете почути страшну історію? Або цілих сім? 20 грудня в кінотеатрах України стартує показ фестивалю короткометражного кіно "Best Horror Shorts".
"Best Horror Shorts" - це підбірка моторошних історій, кожна з яких вражає непередбачуваним сюжетом та неповторною атмосферою. На екрані на вас чекають канібали, божевільні дантисти, монстри, що полюють на людей і монстри, які живуть в людях, а також багато іншого, за що всі пошанувачі жанру так люблять жахи.
Візьміть з собою найбільше відро поп-корну, щоб закривати ним очі і влаштовуйтесь зручніше у своїх кріслах. Світло в залі згасає і розпочинається СТРАХ.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 23.12.2018 00:08

Мініатюрки жаху
Лаконічність – сестра таланту, і це особливо видно у стрічках, що відносяться до «короткого метру». Компанія Kinolife вкотре представляє підбірку короткометражних стрічок, що перенесуть у світ жахів - “Best Horror Shorts”. Отже, поглянемо на них більш детально, проте…

Мініатюрки жаху
Лаконічність – сестра таланту, і це особливо видно у стрічках, що відносяться до «короткого метру». Компанія Kinolife вкотре представляє підбірку короткометражних стрічок, що перенесуть у світ жахів - “Best Horror Shorts”. Отже, поглянемо на них більш детально, проте звісно переказувати їх не буду вповні.
Так, в цій підбірці є іронічна «Корінь проблеми» - історія домогосподарки, яка на прийомі у дантиста визуалізує всі «народні» міфи про «монстрів» «зубної феї». Цей вступ є можливістю більш-менш безболісно ввійти до основної програми. Загалом, якщо вдуматись, всі ці сюжети і образи так чи інакше є інтерпретаціями «повонометражного» кіно, - де ми можемо побачити аналогії, як ось у французькій зупинці – варіацію на тему «Поворот не туди», а у «День Народження» - деякі нотки з «Ключ від усіх дверей»; у Netflix & Chill ми познайомемось з відьомством, а у «Солоденькому» до героя на його нещастя прийде білочка…
Загалом, підбірка виглядає цільною, хоча як не дивно, у фільмах жахів менше можливостей гнучкості, ніж у короткометражній комедії або «шотів» соціального драматичного чи мотиваційного кіно. Проте сама наполеглива праця упорядників дала досить пристойний результат, який зацікавить глядача, зробить страшний і страшно-цікавий екскурс по світу жахів.
Недзельницький Андрій

Мініатюрки жаху
Лаконічність – сестра таланту, і це особливо видно у стрічках, що відносяться до «короткого метру». Компанія Kinolife вкотре представляє підбірку короткометражних стрічок, що перенесуть у світ жахів - “Best Horror Shorts”. Отже, поглянемо на них більш детально, проте…

+2 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Відгуки про фільм Best Horror Shorts

всього - 1
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

люди - єто полній бред, не ходите, не трать время и деньги. такого маразма я еще не видел нигде.

відповісти
Дивіться також
Омен: Переродження Mother Fest Берлінале вікенд
трилер, жахи star 5,5
фестиваль star 5,5
фестиваль star 3,5

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше