Закрити
Наверх Наверх

Крок уперед: Рік танців
Step Up: Year of the Dance

5,2 
89 голосів
Оцінити:
IMDB 3,3/10

Країна, рік: Китай, 2019

Жанр: музика

Режисер: Рон Юань

Сценарист: Ли Вей, Дуан Адлер

Продюсер: Рон Юань

Актори: Хуан Цзинсін, Мен Мейці, Оводог, Джейд Чайновет, Чжоу Ісюань ...

Прем'єра в Україні: 25.07.2019

Світова прем'єра: 25.07.2019

Бюджет, $: 8 000 000

Тривалість: 1 год. 31 хв.PT1H31M

Після вражаючої перемоги у Вегасі команда повертається, щоб продемонструвати свої досягнення. Шону знову потрібний Лось, щоб зробити успішне шоу, яке приведе їх до кар'єри, яку чекала вся команда.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 04.08.2019 02:03

Танці нового Китаю
Сучасний Китай – це вже далеко ані не середньовічна країна, ані палкі революціонери з червоними книжками. Сьогодні – це високорозвинена наддержава, більше капіталістична за своєю суттю, аніж схожа на конструкцію «соціалізму з ринковою економікою». Так, крім всього…

Танці нового Китаю
Сучасний Китай – це вже далеко ані не середньовічна країна, ані палкі революціонери з червоними книжками. Сьогодні – це високорозвинена наддержава, більше капіталістична за своєю суттю, аніж схожа на конструкцію «соціалізму з ринковою економікою». Так, крім всього – це виробник величезних обсягів кінопродукції, яка мало відома за її межами, а також – і споживач як голлівудської, так і інших держав. Всі ми пам‘ятаємо «Хмарочос» Роусона Маршалла Тербера з Двейн Джонсоном, події якого розгортались в Китаї, а за основу будівлі була взята Шанхайська вежа; головними героями багатьох голлівудських стрічок, стають китайські персонажі і географічні локації. Об‘єми ринку Піднебесної настільки великі, що іноді великі медіа-гіганти, як Lionsgate, знімають версії популярних циклів, як ось «Крок уперед» в контексті реальності Китаю – як ось - спін-офф «Крок уперед: Рік танців» (Step Up China) режисера Рон Юаня. Так, і саме про цю стрічку ми поговоримо нижче – з якою автор і ознайомився в київському кінотеатрі СінемаСіті за його організаційного сприяння і власне сприятливої атмосфери глядацької зали, де не думаєш ні про що – окрім кіно.
Загалом, при перегляді глядача охоплюють самі різні почуття – з одного боку, це класичний танцювальна стрічка, знята за ідеальними її канонами. Двох хлопця, з різних світів – один син будівельного магната, інший – тільки но вийшов з в‘язниці, куди потрапив за бійку, в який захищав названу сестру – зводить «його величність Танок». Вони збирають команду – «Скай крю», що повинна перемогти «національну» команду, і кинути виклик американській – «Фантом». При цьому героям слід подолати підступність конкурентів, протистояння з вуличною бандою, плани батька на «золоту клітку» - в контексті героя-мажора. Загалом, нас чекає в більшості американська популярна музика, досить цікава уява про моду «молоді, що тусить» в китайських реаліях – і звісно максималізм молодих людей. Так, нас чекає неймовірна пластика, інтернаціональні ритми, і повна викладка акторів танцюристів.
Чим цікава ця стрічка? Звісно, демонстрацію того, чим є Китай зараз – модерною країною, де з процвітанням викристалізувались заможні і бідні, де співіснують невеличкі крамниці модного одягу і величезні будівництва, країну з тусовками, про які не можна було навіть мріяти в епоху «культурної революції», сучасною популярною культурою, яка як і промисловість, взяла західні стандарти і не тільки не «пасе задніх», а і може кинути їм виклик.
Щодо підсумку. Так «Крок уперед: Рік танців» сподобається і прихильникам власне танцювального кіно, так і зацікавить поглядом, звісно, схематичним, на сучасну Піднебесну і її поп-культуру. Власне, саме такі стрічки дають нам уявити перше наближене уявлення про сьогодення країни – в Україні, наприклад, це «Давай танцюй». Отже – баттл розпочинається!
Недзельницький Андрій

Танці нового Китаю
Сучасний Китай – це вже далеко ані не середньовічна країна, ані палкі революціонери з червоними книжками. Сьогодні – це високорозвинена наддержава, більше капіталістична за своєю суттю, аніж схожа на конструкцію «соціалізму з ринковою економікою». Так, крім всього…

+2 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 9

Відгуки про фільм Крок уперед: Рік танців

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Мій друг робот Натурал під прикриттям Падіння американської імперії
сімейний, анімація star 6,2
комедія, спорт star 3,3
екшн, кримінал star 7,2

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше