Закрыть
Наверх Наверх

Шаг вперед: Год танцев
Step Up: Year of the Dance

5,2 
89 голосов
Оценить:
IMDB 3,3/10

Страна, год: Китай, 2019

Жанр: музыка

Режиссёр: Рон Юань

Сценарист: Ли Вэй, Дуан Адлер

Продюсер: Рон Юань

Актёры: Хуан Цзинсин, Мэн Мэйци, Оводог, Джейд Чайновет, Чжоу Исюань ...

Премьера в Украине: 25.07.2019

Мировая премьера: 25.07.2019

Бюджет, $: 8 000 000

Продолжительность: 1 ч. 31 мин.PT1H31M

После впечатляющей победы в Вегасе команда возвращается, чтобы продемонстрировать свои достижения. Шону снова нужен Лось, чтобы сделать успешное шоу, которое приведет их к карьере, которую ждала вся команда.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 04.08.2019 02:03

Танці нового Китаю
Сучасний Китай – це вже далеко ані не середньовічна країна, ані палкі революціонери з червоними книжками. Сьогодні – це високорозвинена наддержава, більше капіталістична за своєю суттю, аніж схожа на конструкцію «соціалізму з ринковою економікою». Так, крім всього…

Танці нового Китаю
Сучасний Китай – це вже далеко ані не середньовічна країна, ані палкі революціонери з червоними книжками. Сьогодні – це високорозвинена наддержава, більше капіталістична за своєю суттю, аніж схожа на конструкцію «соціалізму з ринковою економікою». Так, крім всього – це виробник величезних обсягів кінопродукції, яка мало відома за її межами, а також – і споживач як голлівудської, так і інших держав. Всі ми пам‘ятаємо «Хмарочос» Роусона Маршалла Тербера з Двейн Джонсоном, події якого розгортались в Китаї, а за основу будівлі була взята Шанхайська вежа; головними героями багатьох голлівудських стрічок, стають китайські персонажі і географічні локації. Об‘єми ринку Піднебесної настільки великі, що іноді великі медіа-гіганти, як Lionsgate, знімають версії популярних циклів, як ось «Крок уперед» в контексті реальності Китаю – як ось - спін-офф «Крок уперед: Рік танців» (Step Up China) режисера Рон Юаня. Так, і саме про цю стрічку ми поговоримо нижче – з якою автор і ознайомився в київському кінотеатрі СінемаСіті за його організаційного сприяння і власне сприятливої атмосфери глядацької зали, де не думаєш ні про що – окрім кіно.
Загалом, при перегляді глядача охоплюють самі різні почуття – з одного боку, це класичний танцювальна стрічка, знята за ідеальними її канонами. Двох хлопця, з різних світів – один син будівельного магната, інший – тільки но вийшов з в‘язниці, куди потрапив за бійку, в який захищав названу сестру – зводить «його величність Танок». Вони збирають команду – «Скай крю», що повинна перемогти «національну» команду, і кинути виклик американській – «Фантом». При цьому героям слід подолати підступність конкурентів, протистояння з вуличною бандою, плани батька на «золоту клітку» - в контексті героя-мажора. Загалом, нас чекає в більшості американська популярна музика, досить цікава уява про моду «молоді, що тусить» в китайських реаліях – і звісно максималізм молодих людей. Так, нас чекає неймовірна пластика, інтернаціональні ритми, і повна викладка акторів танцюристів.
Чим цікава ця стрічка? Звісно, демонстрацію того, чим є Китай зараз – модерною країною, де з процвітанням викристалізувались заможні і бідні, де співіснують невеличкі крамниці модного одягу і величезні будівництва, країну з тусовками, про які не можна було навіть мріяти в епоху «культурної революції», сучасною популярною культурою, яка як і промисловість, взяла західні стандарти і не тільки не «пасе задніх», а і може кинути їм виклик.
Щодо підсумку. Так «Крок уперед: Рік танців» сподобається і прихильникам власне танцювального кіно, так і зацікавить поглядом, звісно, схематичним, на сучасну Піднебесну і її поп-культуру. Власне, саме такі стрічки дають нам уявити перше наближене уявлення про сьогодення країни – в Україні, наприклад, це «Давай танцюй». Отже – баттл розпочинається!
Недзельницький Андрій

Танці нового Китаю
Сучасний Китай – це вже далеко ані не середньовічна країна, ані палкі революціонери з червоними книжками. Сьогодні – це високорозвинена наддержава, більше капіталістична за своєю суттю, аніж схожа на конструкцію «соціалізму з ринковою економікою». Так, крім всього…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 9

Отзывы о фильме Шаг вперед: Год танцев

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Мой друг робот Натурал под прикрытием Падение американской империи
семейный, анимация star 6,2
комедия, спорт star 3,3
экшн, криминал star 7,2

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее