Закрити
Наверх Наверх

Прихована краса
Collateral Beauty

8,7 
227 голосів
Оцінити:
IMDB 6,8/10

Країна, рік: США, 2016

Жанр: драма

Режисер: Девід Френкел

Сценарист: Аллан Лоб

Продюсер: Ентоні Брегман, Бард Доррос ...

Говард ІнлетКлер ВілсонЕймі МурВіт ЯрдшемБріджит

Актори: Уілл Сміт, Кейт Вінслет, Кіра Найтлі, Едвард Нортон, Хелен Міррен ...

Прем'єра в Україні: 15.12.2016

Світова прем'єра: 16.12.2016

Касові збори в Україні, грн.: 11 172 589

Світові касові збори, $: 88 416 021

Тривалість: 1 год. 37 хв.PT1H37M

Колись успішний і життєрадісний Говард Інлет впадає в депресію після пережитої особистої трагедії. Його колеги розробляють незвичайний план по поверненню Говарда до нормального життя. План спрацьовує – але зовсім не так, як очікувалося.

Цікаві факти:

- На режисерське крісло претендував Альфонсо Гомес-Рехон, але через творчі розбіжності зі студією New Line Cinema він покинув проект.

- На головну роль претендували Х'ю Джекман і Джонні Депп.

- Одна з головних ролей призначалася Руні Марі, але вона вибула з проекту.

- Рейчел МакАдамс не могла брати участь у проекті через зйомки у фільмі "Доктор Стрендж" (2016).

- Кіра Найтлі і Наомі Харріс вже знімалися разом у фільмах "Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця" (2006) і "Пірати Карибського моря 3"(2007).

Рецензії до фільму

всього - 4
AVA
Andrey Nedzelnitsky 20.12.2016 00:18

Жага життя
Бажання жити… Воно закладено в людині як еволюцією, так і тим Вічним, що є першоосновою Всесвіту. Саме життя і його обставини часто кидають виклик навіть людському єству, і власне неначе випробує людину у змаганні – так, навіть часто…

Жага життя
Бажання жити… Воно закладено в людині як еволюцією, так і тим Вічним, що є першоосновою Всесвіту. Саме життя і його обставини часто кидають виклик навіть людському єству, і власне неначе випробує людину у змаганні – так, навіть часто диво проходить стороною, і саме тоді, над прірвою долі влаштовує екзамен – наскільки сильна людина. Це ніби випробуванню вогнем обставин, перевірка власних принципів – чому і присвячений драматичний фільм, знятий режисером Девідом Френкелом - «Прихована краса» (англ. Collateral Beauty).
Отже, дана стрічка - історія одного з засновників, натхненника рекламного агентства Говарда Інлета. Людина, яка вражала своїх працівників своїм натхненням, - після втрати доньки стала неначе ходячим апатичним зомбі, внаслідок чого майже занапастила свій бізнес. Його друзі і партнери, дізнаються що він пише листи до потойбічних сил, що колись були основною концепцією у його рекламних кампаніях – Час, Любов, і Смерть. Щоб врятувати справу від банкрутства, колеги намагаються втілити його марення «у плоті», через певну виставу «в житті». Проте загалом корисливий розрахунок і для них стає шляхом до розкриття власного «Я».
Стилістично «Прихована краса» - меланхолійно-філософська стрічка про пошук людини себе в умовах духовної кризи. З погляду сценарного підходу, сюжет виглядає цільним і продуманим, проте таким, якому все-таки дуже не вистачає динамізму. Власне, при більш сміливішому підході, ми могли би отримати навіть культову драму, проте необхідність зробити фільм «різдвяного формату» загнала його в певні рамки, без глибоких соціальних або економічних «гострих кутів» з якими так чи інакше зустрівся б герой в його стані. Особливо сильним можна назвати фінал картини, який позірно нагадує фінал одного з кіно, де головну роль зіграв Едвард Нортон, і теж пов’язаний з проблемою безсоння – але в «Прихованій красі» його роль стосується персонажу «другого плану». Операторська робота, музичний супровід, емоційне наповнення загалом трохи вищого рівня, ніж для традиційних «різдвяно-казкових фільмів», і сама атмосфера Різдва, тут стає справжньою дійовою героїнею стрічки.
Акторська гра. Спершу хочеться назвати «Приховану красу» лише фільмом Уіла Сміта – настільки глибокий його персонаж. Він зміг передати еволюцію персонажу – від життєрадісного і успішного новатора і лідера, до людини, вбитої горем, на межі божевілля, і - його відродження через очищення, переосмислення і прийняття нової реальності. Очевидно, що сам фільм був не таким насиченим, якби не гра інших акторів – власне, що зіграли Час, Любов, і Смерть- юний актор Джейкоб Лейтмор, чуттєва Кіра Найтлі і неймовірна Хелен Міррен – відповідно. Також би відзначив і Едварда Нортона у ролі одного з друзів Говарда - Віта Ярдшема, що одночасно може балансувати між легким фліртом та глибоким батьківським почуттям.
Оцінюючи стрічку взагалі – її можна назвати зовсім нетиповим різдвяним фільмом, де глядач має змогу зробити свій висновок про природу подій, що відбувались в різдвяні дні в Нью-Йорку. Власне, його можна назвати мінорним, хоча й не самим легким – що змушує замислитись над поняттям змісту життя – коли, здавалось, його сенс втрачений.
Недзельницький Андрій

Жага життя
Бажання жити… Воно закладено в людині як еволюцією, так і тим Вічним, що є першоосновою Всесвіту. Саме життя і його обставини часто кидають виклик навіть людському єству, і власне неначе випробує людину у змаганні – так, навіть часто…

+1 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю
AVA
Yevhen Sadoviy 15.12.2016 15:29

Любов, смерть і час в маркетингу.

Якщо одним довгим реченням, то враження склалося, що проглянув розрахований маркетологами саме на грудневий прокат фільм, покликаний витискати (навіть випрошувати) сльозу з глядачок, упакований букетом брендових голівудських прізвищ (мабуть теж підібраними з якихось маркетологічних…

Любов, смерть і час в маркетингу.

Якщо одним довгим реченням, то враження склалося, що проглянув розрахований маркетологами саме на грудневий прокат фільм, покликаний витискати (навіть випрошувати) сльозу з глядачок, упакований букетом брендових голівудських прізвищ (мабуть теж підібраними з якихось маркетологічних розрахунків).
Драма про поринутого в горе від смерті 6-річної доньки батька. Будьте готовими часто бачити Вілла Сміта з червоними заплаканими очима, який інколи, наче недовірливо, махає головою, пише не зовсім зрозуміло кому і навіщо листи. Слухати сповнені жалю фонові композиції. Звичайно ж постановники не могли в такій стрічці обійтися без смакування планів Нью-Йорку, де не пройти від новорічних ялинок та мигаючих ґірлянд. Чим ближче до Різдва, тим частіше падатиме лапатий сніг і ненав’язливо буде з’ясуватись, що в кожного персонажа якась своя велика проблема і режисер вимагатиме їх тиснути на жалість. Крупняки печальних обличь. Ви досі не плачете? Нічого, режисер притримав для вас ще одну дійову особу, що розкривається. Драма мабуть не дуже розраховує на бокс-офіс за межами США, особливо в Азії. Не буде й родичів, які в 20-х числах грудня зазвичай добираються до родинної домівки на Святвечір, часто з пригодами, десь типу з Лондона, Рима і т.д. Адже це так властиво для прокатних мелодрам та комедій грудня. В нас же драма. І звичайно без онкології тепер нікуди, а от другої модної теми (ЛГТБ) нема зовсім.

Настрій на перегляд було збито першою сценою після титрів, з розряду такого знайомства глядача з героями: «Таааак, давненько ми з тобою не бачилися, вже 18 років, за цей час твоя донька – Оля закінчила Політех, вийшла заміж, я переїхав в інше місто, також маю двох дітей, і надалі сангвінік, служив на флоті, працюю там же – на заводі начальником цеха з наладки обладнання…». Далі дуже все схематично, простенько. І тут не згоден з попередніми рецензентками. Звісно ж втрата дитини - неохопне горе для будь-кого з батьків, але у "Collateral Beauty" я цього не відчув, не побачив. І точно не перегляну цей фільм вдруге...Якісь зайві метафори з тими трьома «стихіями» героя – Смерть, Любов та Час, в яких тут же вгадуються і троє колег по роботі. Шаблони типу падіння доміно (неоригінально, хоча й візуально привабливо), дитина, яка померла і яка зафіксована на сімейному відео – майже завжди кучерява маленька дівчинка, що гучно сміється і кружляє. Один з героїв пройшов онкологічне лікування, але з рідних ніхто про діагноз не знає, навіть дружина, яка на той час була вдома вагітна. Є незрозумілі і солодкаві зміни у поведінці, тобто немотивовані зміни (героїня Кейт Вінслет на нараді, донька героя Нортона перед кінцевими титрами…).

Є й позитив. Мінімум один ґег (детективша з внуком). Кейт Вінслет та Кіра Найтлі гарно виглядають. Прийнятний хронометраж (93 хв.). Ідеї, які пропагуються, чисті, світлі. Незайві нагадування всім нам.
Поставив 4 бали((

Любов, смерть і час в маркетингу.

Якщо одним довгим реченням, то враження склалося, що проглянув розрахований маркетологами саме на грудневий прокат фільм, покликаний витискати (навіть випрошувати) сльозу з глядачок, упакований букетом брендових голівудських прізвищ (мабуть теж підібраними з якихось маркетологічних…

+4 / -5
Рецензія була корисною?
Читати повністю
AVA
Марина Явдощенко 14.12.2016 17:19

Если бы меня спросили, какой фильм лучше всего посмотреть перед новым годом, я бы без раздумья сказала, конечно же «Прихована краса». Т.к это лучший фильм в преддверии всех новогодних праздников. Изюминкой которого, стал звездный актерский состав: Вилл Смит, Кира Найтли,…

Если бы меня спросили, какой фильм лучше всего посмотреть перед новым годом, я бы без раздумья сказала, конечно же «Прихована краса». Т.к это лучший фильм в преддверии всех новогодних праздников. Изюминкой которого, стал звездный актерский состав: Вилл Смит, Кира Найтли, Хелен Миррен, Кейт Винслет, Эдвард Нортон, Наоми Харрис и т.д. Талантливая игра этих актеров, сделала фильм еще более душевным, еще более проницательным, при этом, не забывая и про нотки юмора, которые делали фильм еще проникновеннее.
Так о чем же драма» Прихована краса»? О какой именно спрятанной красоте идет речь? На первый взгляд, так и не разберешься. В основу сюжета легла печальная история Говарда, который несколько лет назад потерял свою дочь. И теперь его жизнь похожа на кошмар. Он потерял веру во все. И с другой стороны, его друзья, которые стоят на раздорожье. Т.к не смотря на, то, что они переживают за него, его апатия, в ближайшем времени, приведет к тому, что компания, в которой они работают, и руководителем которой является Говарда, скоро обанкротиться. При этом пострадает не только Говарда. Все лишатся работы. И они создают план, который спасая Говарда, спасет и их. Но вот только Говарда немного занят, ему не до этого. Находясь в сильнейшей депрессии, он пишет письма смерти, любви и времени. Т.к считает из виноватыми в том, что его любимая дочь умерла. Правда при этом никак не ожидает, что эти персонажи захотят заглянуть к нему в гости и разобраться в чем их вина. При этом возвращая Говарда ну путь истинный.
И вот как сработает план друзей по спасению своего друга из пропасти, и смогут ли смерть, любовь и время переубедить Говарда в своих убеждениях, вы сможете увидеть сами, посетив ближайшую премьеру.
Ну что сказать про фильм «Прихована краса». Режиссер и сценаристы постарались на славу. Т.к смогли расшевелить каждую струнку в моей душе. Плюс, наложив на это все талантливое исполнение, смогли оставить шикарное послевкусие. Посмотрев фильм «Прихована краса», никто не останется равнодушным.
Всем приятного просмотра!

Если бы меня спросили, какой фильм лучше всего посмотреть перед новым годом, я бы без раздумья сказала, конечно же «Прихована краса». Т.к это лучший фильм в преддверии всех новогодних праздников. Изюминкой которого, стал звездный актерский состав: Вилл Смит, Кира Найтли,…

+9 / -2
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 21
Прихована краса фильм Прихована краса фильм с Уилл Смит Уилл Смит в фильме Прихована краса Кейт Уинслет в фильме Прихована краса Кира Найтли в фильме Прихована краса лучшый кадр фильма Прихована краса смотреть кадр к фильму Прихована краса все кадры фильма Прихована краса новый кадр к фильму Прихована краса интересные моменты фильма Прихована краса кадры из Прихована краса кадры из фильма Прихована краса Прихована краса кадры Прихована краса картинки фото из Прихована краса фото из фильма Прихована краса фото к фильму Прихована краса Прихована краса фото первые кадры из фильма Прихована краса фотографии Прихована краса

Відгуки про фільм Прихована краса

всього - 17
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:
AVA

красивый, умный, полезный фильм! Шедевр!

відповісти
AVA

Глубокий. Психологический. Интересный. РЕКОМЕНДУЮ к просмотру!

відповісти
AVA

Еле сдерживала не слезы,а рыдание. Не ожидала, что фильм будет настолько глубоким :/ Вызывает размышления о жизни. Но все же, тема той самой "скрытой красоты" на мое мнение, не совсем раскрыта. 9/10 актерская игра невероятна!!

відповісти
AVA

очень ждал когда смогу посмотреть,но не получил от просмотра того что хотел,с 7 жизней этот фильм и рядом не стоял,лишь прекрасный саунд фильма помог не испортить окончательно впечатление от фильма.4 из 10.

відповісти
AVA

ерунда

відповісти
AVA

мне фильм очень понравился, в конце многие сидели и плакали (и не только женщины). фильм больше для пар, не для любителей боевиков и экшенов. к просмотру рекомендую

відповісти
AVA

Научились в США снимать "слезоточивые" фильмы, что раньше было лишь привилегией Индии. Фильм психологичный - ДА, философский - НЕТ.

відповісти
AVA

Хто вірує в Бога, а не космос, той зрозуміє, що це пустка.

відповісти
AVA

відповісти
AVA

Дуже глибокий, філософський та психологічний фільм. Змушує задуматись про все! Ледь стримувала...не сльози, а ридання. Мега драматичний (особливо для матусь), але світлий і добрий. Так, не для всіх, але для вдумливих і глибоких людей - просто в точку.

відповісти

Дивіться також

Бен-Гур
Ben-Hur
Хатина
The Shack
Чужа земля
Strangerland
Колонія Дігнідад
Colonia