Закрити
Наверх Наверх

Mother Fest

5,7 
32 голоса
Оцінити:

Країна: США, Іспанія, Франція, Бельгія, Мексика, Індія

Жанр: фестиваль

Прем'єра в Україні: 28.03.2019

Тривалість: 1 год. 15 хв.PT1H15M

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

Кажуть, що у світі існує більше 7000 мов. Але є одне слово, що зрозуміле кожній людині на Планеті. Це слово "мама".

В шаленому темпі сучасності ми встигаємо майже все: заробляти гроші, подорожувати, будувати стосунки, розповідати про своє щасливе життя в соціальних мережах. Але так часто забуваємо про найважливіше - людину, яка це життя нам подарувала.

Давайте поставимо час на паузу, візьмемо квіти та зводимо наших мам у кіно на фільми про таких самих неймовірних жінок, як вони.

Програма

1. 17 років разом
Іспанія, 2016, реж. Хав’єр Фессер, хрон. 14 хв. 37 с.
Історія кохання Пепе і Асун розпочалась 17 років тому. Настав день річниці, і їх домашні робітники Уолтер та Марделіна мають подбати про святкування. Однак, річниця співпала з днем народження Марделіни. Який сюрприз для неї готує Уолтер?

2. Вік божевілля
Франція, 2015, реж. Христоф Луї , хрон. 19 хв. 14 с.
Молодий інженер Лука взяв відпустку, щоб доглянути за своєю матір’ю, яка страждає на хворобу Альцгеймера. Принаймні, він так вважає…

3. Мама
Індія, 2017, реж. Джитендра Рей , хрон. 3 хв. 42 с.
Інколи, ми сприймаємо любов наших матусь, як належне. Прийшов час віддати пошану усім матерям світу — невеличке "дякую" за все те, що вони роблять для нас з вами.

4. Велика стіна Віккі Лінн
США, 2017, реж. Ю Ін Ціен , хрон. 14 хв. 30 с.
Мати Віккі встановила для доньки лише одне правило – жодних танців! То ж коли в школі дівчини влаштовують прослуховування до нового танцювального гурту, Віккі доведеться обирати між мрією та сімейними цінностями.

5. Дисперсія
Бельгія, 2017, реж. Нікіта Троцкі, хрон. 17 хв. 50 с.
Змучений батько, приваблива дівчина, маніакально налаштований син і "мумія" ретельно прив'язані до заднього сидіння машини.

6. Супер Мама
Мексика, 2017, реж. Сара Кліфт, хрон. 5 хв. 36 с.
Пересічна матір із Мексики вирушає у захопливу мандрівку, для того щоб виконати особливе прохання свого сина на його день народження - дістати йому піньяту у вигляді Дональда Трампа.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Mother Fest» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Кадри з фільму

всього - 22
Mother Fest фильм Mother Fest фильм с неизвестный актер неизвестный актер в фильме Mother Fest неизвестный актер в фильме Mother Fest неизвестный актер в фильме Mother Fest лучшый кадр фильма Mother Fest смотреть кадр к фильму Mother Fest все кадры фильма Mother Fest новый кадр к фильму Mother Fest интересные моменты фильма Mother Fest кадры из Mother Fest кадры из фильма Mother Fest Mother Fest кадры Mother Fest картинки фото из Mother Fest фото из фильма Mother Fest фото к фильму Mother Fest Mother Fest фото первые кадры из фильма Mother Fest фотографии Mother Fest Mother Fest кадры из фильма

Відгуки про фільм Mother Fest

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також

Берлінале вікенд
Best Horror Shorts
Best Horror Shorts
Feel (m) Shorts
Feel(m) Shorts

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше