Закрити
Наверх Наверх

МІФ
MYTH

7,4 
97 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Україна, 2018

Жанр: документальний

Режисер: Леонід Кантер, Іван Ясній

Сценарист: Леонід Кантер

Прем'єра в Україні: 08.02.2018

Тривалість: 1 год. 4 хв.PT1H4M

Фільм розповідає історію життя Героя України Василя Сліпака, кавалера орденів "За мужність" I ст. і "Золота Зірка", оперного співака зі світовим ім'ям, який став на захист своєї Батьківщини та був убитий.

Цікаві факти про фільм "Міф": 

Позивний Василя Сліпака "Міф" був взятий за назву кінострічки. 

Більше півроку пішло на збір архівного відео.

Музику для фільму написали Євгеній Гальперін, Едуард Приступа ("Діля"), Роман Григорьєв та Ілля Разумейко.

- Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 09.02.2018 13:26

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що…

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що воював і загинув – у складі добровольчого батальйону розповідає стрічка «Міф» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія. Головна українська прем’єра фільму відбулась у Києві, в кінотеатрі Україна – на якій були присутні автори та герої фільму, як брат артиста – Орест Сліпак, композитори - Едуард Приступа та формація NOVA OPERA- Роман Григорів та Ілля Разумейко , міністр культури Євген Ніщук, голова Держкіно Пилип Іллєнко та багато почесних гостей.
Фільм розповідає нарис біографії співака – у вигляді документальної нарізки, циклу інтерв’ю, з вплетеним анімаційним, алегоричним рядом на тематику твору Джанні Родарі «Джельсоміно в країні брехунів» (історію хлопчика, що своїм голосом, міг руйнувати будівлі) який створив до стрічки український карикатурист Юрій Журавель. Візуальна мова стрічки – жива, багатогранна, вона перетікає з анімованої частини в інтерв’ю людей ,що його знали – викладачів, друзів, таких як композитор Євген Гальперін (який теж зробив свій внесок у створення стрічки музичним оформленням)– який працював з такими зірками кіно як Люк Бессон, колег, використовуючи архівні кадри концертів часів життя у Львові. Автори задають питання сенсу самопожертви Василя, якого важко було назвати професійним військовим, проте який так багато зробив в контексті волонтерського руху Євромайдану, події якого змінили його цілком, популяризації України як держави, і навіть за мірками Заходу була успішною людиною – проживши дев’ятнадцять років у Парижі, - зробивши кар’єру, люблячи блиск у житті та коханні. Василь взяв собі позивний «Міф» - від свого улюбленого сценічного персонажа Мефістофель – і багато хто вважав, що взявши і фатум цього образу. Загалом, стрічка більше лежить у контексті роздуму, часто дискусії, щодо вибору, проте – життя, як і історію не можна повернути назад.
Щодо висновку. Можна сказати, що ця стрічка – є безсумнівно увіковіченням пам’яті – людини – що віддала всього себе заради України… Також, цей фільм цікавий не тільки як прямою біографією дійсно «міф»ологічного персонажу, скільки і питанням між кадрів, яке прозвучало на прес-конференції на представленні фільму: «Як закінчити війну та чіткий план дій щодо цього?».
Недзельницький Андрій

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що…

+5 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 4
МІФ фильм МІФ фильм с неизвестный актер неизвестный актер в фильме МІФ

Відгуки про фільм МІФ

всього - 5
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Дуже прикро! Так ждала цей фільм, а тепер жду вихідних. Цікаво. На якого глядача і в якій кількості розраховують на сеансі о 14-тій?

відповісти

Дуже прикро! Фільм на екранах з 8-го числа, а в рекламі ще кілька днів тому ні слова. Ще й сеанс о 14-тій! Може хоч на вихідні можна буде подивитись. Не з роботи ж відпрошуватись!

відповісти

Фільм "Міф" просто бере за душу і розриває серце! Василь Сліпак - глиба оперноі сцени і людина з великоі літери. Л.Кантеру вдалося передати у фільмі його неординарність, його біль за Украіну. Дякую за фільм

відповісти

Незручний час!

відповісти

Дуже важко було дивитися, але подивитися потрібно обов'язково - як мінімум на знак пошани до цієї людини. Плюс, як на мене, знято ідеально - без пафосу, без героізації, деякі коментарі, які тобі не дуже сподобались, не вирізали -і, мабуть, це правильно.

відповісти

Дивіться також

Шазам!
Shazam!
Нове британське кіно - 2018
Нове британське кіно - 2018
Вдови
Widows
Таллі
Tully
Сила
The Force
П'ятдесят відтінків свободи
Fifty Shades Freed
Фердинанд
Ferdinand
За прірвою у житі
Rebel in the Rye
Щасливий день смерті
Happy death day

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше