Закрыть
Наверх Наверх

МИФ
MYTH

7,2 
101 голос
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: документальный

Режиссёр: Леонид Кантер, Иван Ясний

Сценарист: Леонид Кантер

Премьера в Украине: 08.02.2018

Продолжительность: 1 ч. 4 мин.PT1H4M

Фильм рассказывает историю жизни Героя Украины Василия Слипака, кавалера орденов "За мужество" I ст. и "Золотая Звезда", оперного певца с мировым именем, который стал на защиту своей Родины и был убит.

Интересные факты о фильме "Миф": 

Позывной Василия Слипака "Миф" был взят в качестве названия фильма. 

Более полугода ушло на сбор архивного видео.

Музыку для фильма написали Евгений Гальперин, Эдуард Приступа ("Диля"), Роман Григорьев и Илья Разумейко.

- Анимацию к фильму создал украинский карикатурист Юрий Журавель.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 09.02.2018 13:26

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що…

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що воював і загинув – у складі добровольчого батальйону розповідає стрічка «Міф» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія. Головна українська прем’єра фільму відбулась у Києві, в кінотеатрі Україна – на якій були присутні автори та герої фільму, як брат артиста – Орест Сліпак, композитори - Едуард Приступа та формація NOVA OPERA- Роман Григорів та Ілля Разумейко , міністр культури Євген Ніщук, голова Держкіно Пилип Іллєнко та багато почесних гостей.
Фільм розповідає нарис біографії співака – у вигляді документальної нарізки, циклу інтерв’ю, з вплетеним анімаційним, алегоричним рядом на тематику твору Джанні Родарі «Джельсоміно в країні брехунів» (історію хлопчика, що своїм голосом, міг руйнувати будівлі) який створив до стрічки український карикатурист Юрій Журавель. Візуальна мова стрічки – жива, багатогранна, вона перетікає з анімованої частини в інтерв’ю людей ,що його знали – викладачів, друзів, таких як композитор Євген Гальперін (який теж зробив свій внесок у створення стрічки музичним оформленням)– який працював з такими зірками кіно як Люк Бессон, колег, використовуючи архівні кадри концертів часів життя у Львові. Автори задають питання сенсу самопожертви Василя, якого важко було назвати професійним військовим, проте який так багато зробив в контексті волонтерського руху Євромайдану, події якого змінили його цілком, популяризації України як держави, і навіть за мірками Заходу була успішною людиною – проживши дев’ятнадцять років у Парижі, - зробивши кар’єру, люблячи блиск у житті та коханні. Василь взяв собі позивний «Міф» - від свого улюбленого сценічного персонажа Мефістофель – і багато хто вважав, що взявши і фатум цього образу. Загалом, стрічка більше лежить у контексті роздуму, часто дискусії, щодо вибору, проте – життя, як і історію не можна повернути назад.
Щодо висновку. Можна сказати, що ця стрічка – є безсумнівно увіковіченням пам’яті – людини – що віддала всього себе заради України… Також, цей фільм цікавий не тільки як прямою біографією дійсно «міф»ологічного персонажу, скільки і питанням між кадрів, яке прозвучало на прес-конференції на представленні фільму: «Як закінчити війну та чіткий план дій щодо цього?».
Недзельницький Андрій

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 4

Отзывы о фильме МИФ

всего - 5
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Дуже прикро! Так ждала цей фільм, а тепер жду вихідних. Цікаво. На якого глядача і в якій кількості розраховують на сеансі о 14-тій?

ответить

Дуже прикро! Фільм на екранах з 8-го числа, а в рекламі ще кілька днів тому ні слова. Ще й сеанс о 14-тій! Може хоч на вихідні можна буде подивитись. Не з роботи ж відпрошуватись!

ответить

Фільм "Міф" просто бере за душу і розриває серце! Василь Сліпак - глиба оперноі сцени і людина з великоі літери. Л.Кантеру вдалося передати у фільмі його неординарність, його біль за Украіну. Дякую за фільм

ответить

Незручний час!

ответить

Дуже важко було дивитися, але подивитися потрібно обов'язково - як мінімум на знак пошани до цієї людини. Плюс, як на мене, знято ідеально - без пафосу, без героізації, деякі коментарі, які тобі не дуже сподобались, не вирізали -і, мабуть, це правильно.

ответить
Смотрите также
Шазам! Вдовы Талли
фантастика, боевик, фэнтези star 7,9
триллер, драма, криминал star 6,2
драма, комедия star 8,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее