Закрыть
Наверх Наверх

МИФ
MYTH

7,4 
97 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: документальный

Режиссёр: Леонид Кантер, Иван Ясний

Сценарист: Леонид Кантер

Премьера в Украине: 08.02.2018

Продолжительность: 1 ч. 4 мин.PT1H4M

Фильм рассказывает историю жизни Героя Украины Василия Слипака, кавалера орденов "За мужество" I ст. и "Золотая Звезда", оперного певца с мировым именем, который стал на защиту своей Родины и был убит.

Интересные факты о фильме "Миф": 

Позывной Василия Слипака "Миф" был взят в качестве названия фильма. 

Более полугода ушло на сбор архивного видео.

Музыку для фильма написали Евгений Гальперин, Эдуард Приступа ("Диля"), Роман Григорьев и Илья Разумейко.

- Анимацию к фильму создал украинский карикатурист Юрий Журавель.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 09.02.2018 13:26

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що…

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що воював і загинув – у складі добровольчого батальйону розповідає стрічка «Міф» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія. Головна українська прем’єра фільму відбулась у Києві, в кінотеатрі Україна – на якій були присутні автори та герої фільму, як брат артиста – Орест Сліпак, композитори - Едуард Приступа та формація NOVA OPERA- Роман Григорів та Ілля Разумейко , міністр культури Євген Ніщук, голова Держкіно Пилип Іллєнко та багато почесних гостей.
Фільм розповідає нарис біографії співака – у вигляді документальної нарізки, циклу інтерв’ю, з вплетеним анімаційним, алегоричним рядом на тематику твору Джанні Родарі «Джельсоміно в країні брехунів» (історію хлопчика, що своїм голосом, міг руйнувати будівлі) який створив до стрічки український карикатурист Юрій Журавель. Візуальна мова стрічки – жива, багатогранна, вона перетікає з анімованої частини в інтерв’ю людей ,що його знали – викладачів, друзів, таких як композитор Євген Гальперін (який теж зробив свій внесок у створення стрічки музичним оформленням)– який працював з такими зірками кіно як Люк Бессон, колег, використовуючи архівні кадри концертів часів життя у Львові. Автори задають питання сенсу самопожертви Василя, якого важко було назвати професійним військовим, проте який так багато зробив в контексті волонтерського руху Євромайдану, події якого змінили його цілком, популяризації України як держави, і навіть за мірками Заходу була успішною людиною – проживши дев’ятнадцять років у Парижі, - зробивши кар’єру, люблячи блиск у житті та коханні. Василь взяв собі позивний «Міф» - від свого улюбленого сценічного персонажа Мефістофель – і багато хто вважав, що взявши і фатум цього образу. Загалом, стрічка більше лежить у контексті роздуму, часто дискусії, щодо вибору, проте – життя, як і історію не можна повернути назад.
Щодо висновку. Можна сказати, що ця стрічка – є безсумнівно увіковіченням пам’яті – людини – що віддала всього себе заради України… Також, цей фільм цікавий не тільки як прямою біографією дійсно «міф»ологічного персонажу, скільки і питанням між кадрів, яке прозвучало на прес-конференції на представленні фільму: «Як закінчити війну та чіткий план дій щодо цього?».
Недзельницький Андрій

Війна і «Міф»
Конфлікт, війна на Сході України, АТО - складається з безлічі трагічних і героїчних історій людей, які могли б відбутись інакше, якби ж… Одну з історій - оперного співака Василя Сліпака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, що…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 4

Отзывы о фильме МИФ

всего - 5
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Дуже прикро! Так ждала цей фільм, а тепер жду вихідних. Цікаво. На якого глядача і в якій кількості розраховують на сеансі о 14-тій?

ответить

Дуже прикро! Фільм на екранах з 8-го числа, а в рекламі ще кілька днів тому ні слова. Ще й сеанс о 14-тій! Може хоч на вихідні можна буде подивитись. Не з роботи ж відпрошуватись!

ответить

Фільм "Міф" просто бере за душу і розриває серце! Василь Сліпак - глиба оперноі сцени і людина з великоі літери. Л.Кантеру вдалося передати у фільмі його неординарність, його біль за Украіну. Дякую за фільм

ответить

Незручний час!

ответить

Дуже важко було дивитися, але подивитися потрібно обов'язково - як мінімум на знак пошани до цієї людини. Плюс, як на мене, знято ідеально - без пафосу, без героізації, деякі коментарі, які тобі не дуже сподобались, не вирізали -і, мабуть, це правильно.

ответить

Смотрите также

Шазам!
Shazam!
Новое британское кино - 2018
Нове британське кіно - 2018
Вдовы
Widows
Талли
Tully
Сила
The Force
Пятьдесят оттенков свободы
Fifty Shades Freed
Фердинанд
Ferdinand
За пропастью во ржи
Rebel in the Rye
Счастливый день смерти
Happy death day

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее