Закрити
Наверх Наверх

Гаррі Поттер та Напівкровний Принц
Harry Potter and the Half-Blood Prince

7,9 
3096 голосів
Оцінити:
IMDB 7,3/10

Країна, рік: США, Великобританія, 2008

Жанр: фантастика, драма, пригоди

Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Уотсон, Хелена Бонем Картер, Роберт Нокс ...

Тривалість: 2 год. 33 хв.PT2H33M

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

На шостому році навчання в Школі Чарівництва Хогвартс Гаррі Поттер продовжує спроби знищити Волан-де-Морта. Використовуючи старовинний підручник зіллєваріння, який колись належав "Принцу-напівкровці", Гаррі вдається поліпшити свої магічні навички і підготуватися до майбутньої битви. Але до цього йому доведеться разом з Дамблдором розгадати таємницю безсмертя Волан-де-Морта, пов'язану з крестражами, в яких прихована частинка його душі. Пошуки горокраксів приведуть Гаррі до трагічної сутички в спробі перемогти Темного Лорда. Вир пам'яті цього разу відкриє Гаррі найбільшу таємницю Темного Лорда, і заради того, щоб перемогти, Гаррі вимушений пожертвувати найдорожчим... Яку сторону в цій війні прийме загадковий Принц-напівкровка?

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Гаррі Поттер та Напівкровний Принц» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 12
Гаррі Поттер та Напівкровний Принц фильм Гаррі Поттер та Напівкровний Принц фильм с Дэниэл Рэдклифф Дэниэл Рэдклифф в фильме Гаррі Поттер та Напівкровний Принц Руперт Гринт в фильме Гаррі Поттер та Напівкровний Принц Эмма Уотсон в фильме Гаррі Поттер та Напівкровний Принц лучшый кадр фильма Гаррі Поттер та Напівкровний Принц смотреть кадр к фильму Гаррі Поттер та Напівкровний Принц все кадры фильма Гаррі Поттер та Напівкровний Принц новый кадр к фильму Гаррі Поттер та Напівкровний Принц интересные моменты фильма Гаррі Поттер та Напівкровний Принц кадры из Гаррі Поттер та Напівкровний Принц

Відгуки про фільм Гаррі Поттер та Напівкровний Принц

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше