Закрити
Наверх Наверх

Аманда і лисиця
Amanda and the Fox

6,6 
75 голосів
Оцінити:
IMDB 5,8/10

Країна, рік: США, 2017

Жанр: комедія, сімейний

Режисер: Джої Сильвестр

Сценарист: Mike Davidson, Джоел Пауль Рейсіг

Продюсер: Джоел Пауль Рейсіг

Актори: Річард Карн, Джейсон Лондон, Elizabeth Foster, Крістін Мелліан, Stella Shoha

Прем'єра в Україні: 05.07.2018

Тривалість: 1 год. 28 хв.PT1H28M

Десятирічна Аманда, як і більшість дітей, нестримно хоче чотирилапого друга, але її тато проти. Одного разу Аманда знаходить молоду лисичку та вирішує приручити її, як домашню тварину. З цієї миті лисячі пригоди для Аманди тільки починаються...

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 08.07.2018 23:02

Пригоди сріблястого лиса
Є певний напрям дитячого кіно, за технічним рівнем телевізійного формату, яке якимось дивом доходить до кінопрокату. Як приклад, мені довелось ознайомитись зі стрічкою «Аманада та лисиця» режисера Джої Сильвестра, - мила дитяча стрічка, «виписана в ідеалістичних тонах».…

Пригоди сріблястого лиса
Є певний напрям дитячого кіно, за технічним рівнем телевізійного формату, яке якимось дивом доходить до кінопрокату. Як приклад, мені довелось ознайомитись зі стрічкою «Аманада та лисиця» режисера Джої Сильвестра, - мила дитяча стрічка, «виписана в ідеалістичних тонах».
Отже, дівчина Аманда мріє завести песика, проте батько, суддя, не дуже розділяє бажання доньки. В цей же час він планує одружитись, оскільки два роки вже живе вдівцем, на жінці-адвокаті, яку звуть Еріка. Дочка в розпачі, аж ось вона зустрічає симпатичне срібне лисеня, на якого полюють брати-росіяни. І Аманді потрібно буде не тільки ховати лиса, а і захищати право на нього у суді, а батько та Еріка стануть її союзниками.
…Так, ця стрічка була б чудовою для телеформату, проте її дуже простий малюнок, сценарій, невибаглива гра – всі її основні вади стають очевидними. Думаю, що і чарівному лисеняті Фоксу можна було приділить більше часу, розкрити його через більш прямі ракурси. Поряд з цим, ця стрічка непоганою з точки зору мотивації, а в контексті американських реалій, - вона в черговий раз утверджує верховенства права, коли навіть мала дівчина веде справу, її голос є вагомим, так само мотивує на саморозвиток і амбіційні плани та цілі, вміння приймати у своє життя позитивних людей і боротись з негативом.
Акторська гра. Так, взагалі дуже простий сценарій не особливо, як видно, мотивував дорослих акторів, тим більше постаті однозначні, без полутонів, проте діти зіграли з повною віддачею. Нажаль, лисеняті Максу дісталось не так багато уваги, як сподівався, і це думаю залишиться на совісті сценаристів.
Висновком буде той факт, що цю стрічку можна порадити лишень аудиторії самого молодшого шкільного віку, і то – якщо маленький глядач сам по життю мотивований в освіті і розвитку. Проте, якщо стрічка дійде до телеекранів, то буде чудовим варіантом для перегляду.
Недзельницький Андрій

Пригоди сріблястого лиса
Є певний напрям дитячого кіно, за технічним рівнем телевізійного формату, яке якимось дивом доходить до кінопрокату. Як приклад, мені довелось ознайомитись зі стрічкою «Аманада та лисиця» режисера Джої Сильвестра, - мила дитяча стрічка, «виписана в ідеалістичних тонах».…

+4 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Відгуки про фільм Аманда і лисиця

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Фокстер & Макс 11 дітей з Моршина По(друг)а
комедія, пригоди, фентезі, сімейний star 8,1
комедія, пригоди star 7,2
комедія star 5,7

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше