Закрити
Наверх Наверх

Місце
The Place

6,0 
116 голосів
Оцінити:
IMDB 7,1/10

Країна, рік: Італія, 2017

Жанр: драма, комедія

Режисер: Паоло Дженовезе

Сценарист: Паоло Дженовезе, Ізабелла Агіллар

Продюсер: Марко Беларді

Актори: Валеріо Мастандреа, Марко Джалліні, Алессандро Боргі, Сильвіо Муччіно, Альба Рорвахер ...

Прем'єра в Україні: 15.02.2018

Світова прем'єра: 09.11.2017

Касові збори в Україні, грн.: 1 090 342

Тривалість: 1 год. 45 хв.PT1H45M

Долі декількох незнайомих людей виявляються сплетені в єдине ціле, коли усі вони приходять на зустріч із загадковим незнайомцем, який може виконати їх найпотаємніші бажання. На що готовий піти кожен з них заради бажаного? 

Цікаві факти про фільм "Місце":

- Це адаптація американського серіалу "Столик у кутку" (2011).

- Паоло Дженовезе вже зіштовхував долі різних людей у фільмі "Ідеальні незнайомці" (2016).

- Прем'єра кінострічки "Місце" відбулася на кінофестивалі в Римі в 2017 році.

- Саундтрек до фільму написала італійська група STAG.


Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 18.02.2018 23:18

П‘янке бажання мрії
Ви вірите в Бога, я вірю в деталі
Місце, режисер Паоло Дженовезе
Так, є стрічки, які дивитись легко, з визначною акторською грою, відмінними декораціями, проте «зшитих» по традиційним моделям популярного кіно – загалом, як більшість комерційних блокбастерів…

П‘янке бажання мрії
Ви вірите в Бога, я вірю в деталі
Місце, режисер Паоло Дженовезе
Так, є стрічки, які дивитись легко, з визначною акторською грою, відмінними декораціями, проте «зшитих» по традиційним моделям популярного кіно – загалом, як більшість комерційних блокбастерів та масового голівудського кіно. Проте іноді в прокат, в тому числі України, якій тяжіє до саме мейнстрімних фільмів, трапляються гості, як італійська стрічка режисера Паоло Дженовезе «Місце» на основі серіалу Крістофера Кубасіка «Столик у кутку».
Отже, невеличка кав‘ярня «Place» і відвідувач, що сидить з товстим «гроссбухом». До нього приходять численні відвідувачі з абсолютно різними проханнями, і за правилами – він може здійснити бажання, яке для нього можливе, натомість він дає дрібне завдання – зазвичай, пов‘язане зі злочином, або такого плану, щоб перешкодити виконанню іншої мрії. Монашка прохає її знову відчути Бога, він натякає, що остання повинна завагітніти, комусь він пропонує життя сина на життя будь-якої дитини, а когось відсилає захищати цю дитину. Кожна зустріч – і незрима колода карт бажань та доль перетасовується, іноді бажання так чи інакше стають реальністю, іноді – обривається чиясь доля. Діалоги емоційні та експресивні, адже на кону не стільки доля, як найбажаніше бажання людини.
Дія фільму відбувається в межах одного приміщення, іноді ми бачимо лише його фасад. Проте гра акторів – власне, вони майже незнайомі українському глядачеві, як наприклад Валеріо Мастандреа у ролі головного героя Льюмо, або Сабріна Фереллі у ролі офіціантки Анджели, що зі свого боку намагається переграти головного героя, спостерігаючи, за його «грою». В чомусь це мені нагадало позірну аналогію з «Тим Талер або Проданий сміх» Джеймса Крюса а також ріднить стрічку з театрально-камерними, замкненими в обмеженому просторі, фільмами. Можна відзначити експресивний, рваний кадр, з його майстерною постановкою, і разом з тим – чіткий, вивірений сюжет. Так, це в дечому містика, але поряд з тим, ми не побачимо чогось фантастичного або пов‘язаного з магією, або хоч щось з відомим нам містичних стрічок. Доречи, при перегляді потрібно бути максимально уважним щоб відчувати лінії та перетини характерів та доль героїв, і якщо ви випустите хоча б момент – потім зібрати логіку переходів буде неможливо.
Отже, як висновок. «Місце» це стрічка про чергову проблему «ціни мрії», недарма одна з героїнь зауважує, що саме тут як ніколи, коли мрія так близько, втрачається свобода волі у виборі, хоча зазичай і тут відвідувачі демонструють можливість бути більшим, за своє найзаповітніше бажання…
Недзельницький Андрій

П‘янке бажання мрії
Ви вірите в Бога, я вірю в деталі
Місце, режисер Паоло Дженовезе
Так, є стрічки, які дивитись легко, з визначною акторською грою, відмінними декораціями, проте «зшитих» по традиційним моделям популярного кіно – загалом, як більшість комерційних блокбастерів…

+3 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 12

Відгуки про фільм Місце

всього - 2
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

шикардос!!!

відповісти

Очень классный фильм. Действие происходит в одном месте, фильм построен на диалогах - при этом внимание зрителя удерживается на все 100. Рекомендую!!!

відповісти
Дивіться також
Дике поле Аманда і лисиця 5 терапія
драма star 7,0
комедія, сімейний star 6,6
драма star 8,5

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше