Закрыть
Наверх Наверх

Место
The Place

6,0 
116 голосов
Оценить:
IMDB 7,1/10

Страна, год: Италия, 2017

Жанр: драма, комедия

Режиссёр: Паоло Дженовезе

Сценарист: Паоло Дженовезе, Изабелла Агиллар

Продюсер: Марко Беларди

Актёры: Валерио Мастандреа, Марко Джаллини, Алессандро Борги, Сильвио Муччино, Альба Рорвахер ...

Премьера в Украине: 15.02.2018

Мировая премьера: 09.11.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 090 342

Продолжительность: 1 ч. 45 мин.PT1H45M

Судьбы нескольких незнакомых друг с другом людей оказываются сплетены в единое целое, когда все они приходят на встречу с загадочным незнакомцем, который может исполнить их самые сокровенные желания. На что готов пойти каждый из них ради получения желаемого? 

Интересные факты о фильме "Место":

- Это адаптация американского сериала "Столик в углу" (2011).

- Паоло Дженовезе уже сталкивал судьбы разных людей в фильме "Идеальные незнакомцы" (2016).

- Премьера киноленты "Место" состоялась на кинофестивале в Риме в 2017 году.

- Саундтрек к фильму написала итальянская группа STAG.


Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 18.02.2018 23:18

П‘янке бажання мрії
Ви вірите в Бога, я вірю в деталі
Місце, режисер Паоло Дженовезе
Так, є стрічки, які дивитись легко, з визначною акторською грою, відмінними декораціями, проте «зшитих» по традиційним моделям популярного кіно – загалом, як більшість комерційних блокбастерів…

П‘янке бажання мрії
Ви вірите в Бога, я вірю в деталі
Місце, режисер Паоло Дженовезе
Так, є стрічки, які дивитись легко, з визначною акторською грою, відмінними декораціями, проте «зшитих» по традиційним моделям популярного кіно – загалом, як більшість комерційних блокбастерів та масового голівудського кіно. Проте іноді в прокат, в тому числі України, якій тяжіє до саме мейнстрімних фільмів, трапляються гості, як італійська стрічка режисера Паоло Дженовезе «Місце» на основі серіалу Крістофера Кубасіка «Столик у кутку».
Отже, невеличка кав‘ярня «Place» і відвідувач, що сидить з товстим «гроссбухом». До нього приходять численні відвідувачі з абсолютно різними проханнями, і за правилами – він може здійснити бажання, яке для нього можливе, натомість він дає дрібне завдання – зазвичай, пов‘язане зі злочином, або такого плану, щоб перешкодити виконанню іншої мрії. Монашка прохає її знову відчути Бога, він натякає, що остання повинна завагітніти, комусь він пропонує життя сина на життя будь-якої дитини, а когось відсилає захищати цю дитину. Кожна зустріч – і незрима колода карт бажань та доль перетасовується, іноді бажання так чи інакше стають реальністю, іноді – обривається чиясь доля. Діалоги емоційні та експресивні, адже на кону не стільки доля, як найбажаніше бажання людини.
Дія фільму відбувається в межах одного приміщення, іноді ми бачимо лише його фасад. Проте гра акторів – власне, вони майже незнайомі українському глядачеві, як наприклад Валеріо Мастандреа у ролі головного героя Льюмо, або Сабріна Фереллі у ролі офіціантки Анджели, що зі свого боку намагається переграти головного героя, спостерігаючи, за його «грою». В чомусь це мені нагадало позірну аналогію з «Тим Талер або Проданий сміх» Джеймса Крюса а також ріднить стрічку з театрально-камерними, замкненими в обмеженому просторі, фільмами. Можна відзначити експресивний, рваний кадр, з його майстерною постановкою, і разом з тим – чіткий, вивірений сюжет. Так, це в дечому містика, але поряд з тим, ми не побачимо чогось фантастичного або пов‘язаного з магією, або хоч щось з відомим нам містичних стрічок. Доречи, при перегляді потрібно бути максимально уважним щоб відчувати лінії та перетини характерів та доль героїв, і якщо ви випустите хоча б момент – потім зібрати логіку переходів буде неможливо.
Отже, як висновок. «Місце» це стрічка про чергову проблему «ціни мрії», недарма одна з героїнь зауважує, що саме тут як ніколи, коли мрія так близько, втрачається свобода волі у виборі, хоча зазичай і тут відвідувачі демонструють можливість бути більшим, за своє найзаповітніше бажання…
Недзельницький Андрій

П‘янке бажання мрії
Ви вірите в Бога, я вірю в деталі
Місце, режисер Паоло Дженовезе
Так, є стрічки, які дивитись легко, з визначною акторською грою, відмінними декораціями, проте «зшитих» по традиційним моделям популярного кіно – загалом, як більшість комерційних блокбастерів…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Место

всего - 2
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

шикардос!!!

ответить

Очень классный фильм. Действие происходит в одном месте, фильм построен на диалогах - при этом внимание зрителя удерживается на все 100. Рекомендую!!!

ответить
Смотрите также
Дикое поле Аманда и лиса 5 терапия
драма star 7,0
комедия, семейный star 6,6
драма star 8,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее