Закрыть
Наверх Наверх

Аманда и лиса
Amanda and the Fox

6,6 
75 голосов
Оценить:
IMDB 5,9/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: комедия, семейный

Режиссёр: Джои Сильвестр

Сценарист: Mike Davidson, Джоэл Пауль Рейсиг

Продюсер: Джоэл Пауль Рейсиг

Актёры: Ричард Карн, Джейсон Лондон, Elizabeth Foster, Кристин Меллиан, Stella Shoha

Премьера в Украине: 05.07.2018

Продолжительность: 1 ч. 28 мин.PT1H28M

Десятилетняя Аманда, как и большинство детей, безудержно хочет четырехлапого друга, но ее папа против. Однажды Аманда находит молодую лисичку и решает приручить ее, как домашнее животное. С этого момента лисьи приключения для Аманды только начинаются...

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 08.07.2018 23:02

Пригоди сріблястого лиса
Є певний напрям дитячого кіно, за технічним рівнем телевізійного формату, яке якимось дивом доходить до кінопрокату. Як приклад, мені довелось ознайомитись зі стрічкою «Аманада та лисиця» режисера Джої Сильвестра, - мила дитяча стрічка, «виписана в ідеалістичних тонах».…

Пригоди сріблястого лиса
Є певний напрям дитячого кіно, за технічним рівнем телевізійного формату, яке якимось дивом доходить до кінопрокату. Як приклад, мені довелось ознайомитись зі стрічкою «Аманада та лисиця» режисера Джої Сильвестра, - мила дитяча стрічка, «виписана в ідеалістичних тонах».
Отже, дівчина Аманда мріє завести песика, проте батько, суддя, не дуже розділяє бажання доньки. В цей же час він планує одружитись, оскільки два роки вже живе вдівцем, на жінці-адвокаті, яку звуть Еріка. Дочка в розпачі, аж ось вона зустрічає симпатичне срібне лисеня, на якого полюють брати-росіяни. І Аманді потрібно буде не тільки ховати лиса, а і захищати право на нього у суді, а батько та Еріка стануть її союзниками.
…Так, ця стрічка була б чудовою для телеформату, проте її дуже простий малюнок, сценарій, невибаглива гра – всі її основні вади стають очевидними. Думаю, що і чарівному лисеняті Фоксу можна було приділить більше часу, розкрити його через більш прямі ракурси. Поряд з цим, ця стрічка непоганою з точки зору мотивації, а в контексті американських реалій, - вона в черговий раз утверджує верховенства права, коли навіть мала дівчина веде справу, її голос є вагомим, так само мотивує на саморозвиток і амбіційні плани та цілі, вміння приймати у своє життя позитивних людей і боротись з негативом.
Акторська гра. Так, взагалі дуже простий сценарій не особливо, як видно, мотивував дорослих акторів, тим більше постаті однозначні, без полутонів, проте діти зіграли з повною віддачею. Нажаль, лисеняті Максу дісталось не так багато уваги, як сподівався, і це думаю залишиться на совісті сценаристів.
Висновком буде той факт, що цю стрічку можна порадити лишень аудиторії самого молодшого шкільного віку, і то – якщо маленький глядач сам по життю мотивований в освіті і розвитку. Проте, якщо стрічка дійде до телеекранів, то буде чудовим варіантом для перегляду.
Недзельницький Андрій

Пригоди сріблястого лиса
Є певний напрям дитячого кіно, за технічним рівнем телевізійного формату, яке якимось дивом доходить до кінопрокату. Як приклад, мені довелось ознайомитись зі стрічкою «Аманада та лисиця» режисера Джої Сильвестра, - мила дитяча стрічка, «виписана в ідеалістичних тонах».…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Отзывы о фильме Аманда и лиса

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Фокстер & Макс 11 детей из Моршина По(друг)а
комедия, приключения, фэнтези, семейный star 8,1
комедия, приключения star 7,2
комедия star 5,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее