Закрити
Наверх Наверх

Венсан Лакост
Vincent Lacoste

Венсан Лакост
0 
0 голосів
Оцінити:

Дата народження: 03 липня 1993 (zodiac рак)

Місце народження: Париж, Франція

Діяльність: актор

Досягнення: Лауреат кінопремії "Люм'єр" 2010 року як найперспективніший молодий актор та неодноразовий номінант премії "Сезар".

Біографія

Венсан Лакост народився 3 липня 1993 року в Парижі. Його батько — юрист, мати — медичний секретар. Почав свою кінокар'єру в п'ятнадцятирічному віці, зігравши головну роль у фільмі Ріада Саттуфа "Красиві хлопці" (2009). Дебют Венсана був відмічено номінацією на премію "Сезар" і Премією "Люм'єр" у категорії "Найперспективніший молодий актор".

У 2012 році Венсан Лакост знався у фільмі "ІХ, як Ісус Христос" Джонатана Заккаї, де зіграв головну роль талановитого молодого режисера, який виграв Оскара у 15 років[1]. У тому ж році, Лоран Тірар запросив актора на роль Ідунарикса у фільмі "Астерікс і Обелікс у Британії".

У 2015 році Лакост знявся одразу у кількох стрічках, зокрема в екранізації роману Октава Мірбо "Щоденник покоївки" (роль Жоржа) та в "Неймовірно особистому житті мосьє Сіма", де втілив образ молодого героя Франсуа Сіма, якого грає Жан-П'єр Бакрі. У цьому ж році вдруге був номінований на здобуття премії "Сезар" як найкращий актор за роль Бенжаміна у фільмі "Гіппократ".

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше