Вхід

Валері Донзеллі

Valérie Donzelli

Валері Донзеллі

Дата народження:02 березня 1973, 49 років риби

Місце народження:Епіналь, Франція

Діяльність:актриса, режисер, сценарист

Досягнення:У 2013 році входила до складу жюрі Міжнародного кінофестивалю в Локарно. У 2016 році очолила жюрі Міжнародного тижня критиків 69-го Каннського кінофестивалю.

9,8
4 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Актриса, сценарист, режисер.

Місце народження: Еспіналь, Франція.

Актриса, сценарист, режисер.

Місце народження: Еспіналь, Франція.

Перед тим, як вивчати кіно і стати актрисою, вивчала архітектуру в Муніципальній Консерваторії десятого округу Парижа. Вона була вихідцем з родини не вище середнього достатку і її очікувала нудна робота клерком, якби не зустріч з Жеремі Елькаймом. Він і вводить дівчину у світ кіно, як актрису. Так на початку нульових, а ще в 1999 зігравши в короткометражці, Валері Донзеллі починає зніматися, здебільшого звичайно ж спершу в телевізійних і малобюджетних, але з потенціалом фільмах. Ці ролі в основному втілюються в образах другорядних або епізодичних персонажів. Однак це хороший досвід, оскільки багато з цих з фільмів чесно заробляють позитивні відгуки. Серед таких "Прокляття" (2003), короткометражка за участю Жюлі Депардьє "Зникаючий лев", "Хто вбив Бембі?" (2003), серіал "Мафіозі" та інші проекти. Десь починаючи з 2010 року, отримує можливість повноцінно зіграти першорядних персонажів, а іноді і головних героїнь фільму. Одним з перших стали "Я оголошую війну" і "Мистецтво спокуси", випущені в 2011 році. Перший фільм був знятий актрисою власноруч і став її повнометражним дебютом в режисерській професії.

У 2008 році знімає свою першу короткометражну роботу як режисер, написавши для неї і сценарій. Далі вона працює в тому ж дусі, знімаючи кілька короткометражок, поки знайшовши впевненість не ставить повнометражку "Я оголошую війну". Сценарій для стрічки актриса написала разом з актором Жеремі Елькайм, з яким і виконує головні ролі. У 2012 році на екрани світу виходить її друга повнометражна робота під назвою "Твоя рука в моїй руці", головну чоловічу роль в якому знову зіграв Жеремі Елькайм. З ним актриса була одружена, проте зараз вони в розлученні. У 2013 році актриса стала членом журі кінофестивалю в Локарно.

Актриса, сценарист, режисер.

Місце народження: Еспіналь, Франція.

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: