Наверх Наверх

Вільям Фіхтнер
William Fichtner

Вільям Фіхтнер
8,6 
26 голосів
Оцінити:

Дата народження: 27 листопада 1956 (zodiac стрілець)

Місце народження: Чіктовага, Іст-Медоу, Нью-Йорк, США

Діяльність: актор

Досягнення: Найбільш відомий за такими ролями, як шериф Тому Андерлей ("Вторгнення"), агент Олександр Махоун (телесеріал "Втеча"), Кєнт ("Контакт").

Біографія

Вільям Фіхтнер народився 27 листопада 1956 року на військово-повітряній базі Мітчелл в східній частині Нью-Йорка. Батьки Вільям та Патрісія Фіхтнер, вихідці з Німеччини. В сім'ї було ще чотири його сестри: Мері, Маргарет, Памела і Патрісія. Вільям виріс у місті Чіктовага, штат Нью-Йорк, де закінчив середню школау Мерівейл в 1974 році. Навчався у державному коледжі Фармінгдейл потім в університеті Брокпорт який закінчив у 1978 році зі ступенем бакалавра з кримінального судочинства. Потім він став студентом американської академії драматичних мистецтв в Нью-Йорку. У 1987 році вперше з'явився на екрані в мильній опері "Як обертається світ" під псевдонімом Джош Шнайдер. Також знімався у фільмах "Армагеддон" (1998), "Ідеальний шторм" (2000), "Падіння „Чорного яструба“" (2001), "Еквілібріум" (2002).

Вільям Фіхтнер до 1996 року був одружений на Бетсі Айдем. У 1998 році одружився на Кімберлі Каліл. Від кожного шлюбу має по дитині.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше