Закрити
Наверх Наверх

Такуя Кімура
Takuya Kimura

Такуя Кімура
9,8 
5 голосів
Оцінити:

Дата народження: 13 листопада 1972 (zodiac скорпіон)

Місце народження: Токіо, Японія

Діяльність: актор

Досягнення: Він є актором №1 в жанрі "дорама" (японські міні-серіали). Його популярність в Країні висхідного Сонця вже півтора десятиліття зашкалює за усі мислимі межі.

Біографія

Такуя народився 13 листопада 1972 року в місті Токіо. До шести років він жив в місті Міноо, в префектурі Осака, потім він переїхав в місто Тіба, де він закінчив школу. У листопаді 1987 року Такуя успішно пройшов прослуховування в агентстві по пошуків талантів "Johnny & Associates", на момент прослуховування, йому було 15 років. Після прослуховування, вони відібрали п'ять хлопчиків, і створена група під первинною назвою "Skate Boys" в якості підтанцівки. У квітні 1988 року продюсер Джонні Кітагава вибрав шістьох з дванадцяти хлопчиків і створив групу "SMAP".

У 1996 році випустився серіал "Літні канікули", де він зіграв головну роль, став успішним. Йому дали прізвисько "Король рейтингів". У серіалі "Герой" 2001 року, став однією з найуспішніших програм за всю історію японського телебачення.

Особисте життя

З 2000 року одружений на співачці Сідзуке Кудо. Мають двох дочок: Кокомі (нар. 1 травня 2001 року) і Міцуки (нар. 5 лютого 2003 року).

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше