Закрити
Наверх Наверх

Стівен Джон Фрай
Stephen John Fry

Стівен Джон Фрай
8,7 
17 голосів
Оцінити:

Дата народження: 24 серпня 1957 (zodiac діва)

Місце народження: Лондон, Великобританія

Діяльність: актор

Досягнення: Популярність якому принесли передусім ролі у британських комедійних телесеріалах (особливо "Чорна Гадюка" (1985-1989) і "Дживс і Вустер" (1990-1993))

Біографія

Британський комедійний актор, письменник, сценарист, телевізійний ведучий, режисер, директор футбольного клубу Норвіч Сіті. Популярність здобув передусім своїми ролями у телевізійних серіалах, таких як "Чорна Гадюка" (1985–1989) та "Дживс і Вустер" (1990–1993), які були одними з багатьох робіт творчого тандему Фрая та Лорі. За межами Великої Британії Фрай найкраще відомий за роллю Оскара Вайльда у фільмі "Вайльд" (1997).

Стівен Фрай відомий як представник еталонного англійського духу та класичної англійської мови. Окрім роботи у кінематографі він веде свої шпальти у газетах і журналах та має у своєму доробку чотири романи й три частини автобіографії.

У 1987 році на екрани вийшов перший випуск гумористичного скетч-шоу Фрая та Лорі "Трохи Фрая та Лорі" (A bit of Fry & Laurie), яке проіснувало 8 років. З 2003 року веде гумористичну вікторину "QI" (Quite Interesting). Фрай брав участь і у створенні серйозних телепередач, зокрема присвячених депресії та СНІДу.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше