Вхід

Сиріл Раффаеллі

Cyril Raffaelli

Сиріл Раффаеллі

Дата народження:01 квітня 1974, 49 років овен

Місце народження:Париж, Франція

Діяльність:актор

Досягнення:На його рахунку більше 10 робіт в кіно.

10
3 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народився 1 квітня 1974 року. У шість років, під впливом двох братів, Сиріл усвідомив, що знання і бездоганне володіння бойовими мистецтвами дозволить багато чого досягти в житті. Так, заняття юний Сиріл почав з освоєння нунчак і практики в Сетокан карате. Через деякий час юнак вже брав участь у різних спортивних чемпіонатах, де показував високий рівень підготовки. У чотирнадцять років Сиріл почав серйозно займатися акробатикою в цирковій школі Анни Фрателліні, а через деякий час закінчив навчання і став інструктором східних єдиноборств. Весь цей час таємної мрією юного Сиріла були зйомки в кіно. У 1991 році випадкова зустріч змушує Раффаеллі піднятися на сцену. Так, Сирілу довелося брати уроки акторської майстерності, щоб грати, співати і танцювати в мюзиклі "Les précieuses". Режисер тоді зазначив фізичну майстерність на сцені, хореографію, трюки і акробатику Сиріла. Для того, щоб набратися більше досвіду, Сиріл погодився знятися в рекламних роликах "Canon", "Крікс" і "Citroen". Продовжив наполегливо тренуватися для постійного поліпшення своєї майстерності, а також вирішує оволодіти новими для себе видами спорту — кунг-фу і ушу.

У 1997 році Сиріл виграв Кубок світу в боротьбі IKFF, а через рік став чемпіоном Франції по китайському боксу. Кіно кар'єра актора починалася, в основному, зі другорядних ролей, однак знання бойових мистецтв Шотокан, Карате і Ушу допомогли йому добитися популярності і в галузі кіно — Сиріла запросили на роль у фільм знаменитого режисера Люка Бессона під назвою "Тринадцятий район", а трохи пізніше і його продовження "13-й район: Ультиматум". Варто зауважити, що тоді йому довелося попрацювати з засновником стилю "паркур" Давидом Беллем, який згодом став його найкращим другом.

Сирілу Рафаелі вдалося створити свою команду, яка займається постановкою трюків у кіно. Так, група попрацювала над такими стрічками, як: "Перевізник 2", "Перевізник 3", "Хітмен", "Неймовірний Халк", "Міцний горішок 4.0" та інші Є володарем Кубка Світу IKKF по Мистецтву бою і чемпіоном Франції по китайському боксу.

Повернутися до списку персон

Іменинники, 9 червня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: