Вхід

Сергій Шнуров

Сергій Шнуров

Дата народження:13 квітня 1973, 51 рік овен

Місце народження:Ленінград

Діяльність:актор

Досягнення:Про Шнурова знята документальна стрічка з промовистою назвою "Він лається матом", а також німецько-російська картина "Чоловік, який співає".

7,6
22 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Сергій Шнуров народився 13 квітня 1973 року в Ленінграді. Як і все вчився в звичайній школі і все почав в тій же школі виражатися нецензурно, тобто матюками. А ось на парканах, як всі, не писав ненормативною лексикою, оскільки дуже любить своє рідне місто. Після закінчення школи Сергій Шнуров трохи вчився в ЛІСІ на архітектора. Та багато де навчався, в реставраційному ліцеї, в Ленінградському інженерно-будівельному інституті, а також у релігійно-філософському інституті при духовній академії.

В Духовну академію надходив знайомий, а він - за компанію. Але не вчився на священика, а на теолога. Закінчив три курси і досі значиться в академке. А ще Сергій Шнуров і багато де працював сторожем у дитячому садку, склярем, вантажником, ковалем, дизайнером в рекламному агентстві, помічником на зйомки відеокліпів, і навіть промоушн-директором на радіостанції "Модерн".

Сергій Шнуров народився 13 квітня 1973 року в Ленінграді. Як і все вчився в звичайній школі і все почав в тій же школі виражатися нецензурно, тобто матюками. А ось на парканах, як всі, не писав ненормативною лексикою, оскільки дуже любить своє рідне місто. Після закінчення школи Сергій Шнуров трохи вчився в ЛІСІ на архітектора. Та багато де навчався, в реставраційному ліцеї, в Ленінградському інженерно-будівельному інституті, а також у релігійно-філософському інституті при духовній академії.

В Духовну академію надходив знайомий, а він - за компанію. Але не вчився на священика, а на теолога. Закінчив три курси і досі значиться в академке. А ще Сергій Шнуров і багато де працював сторожем у дитячому садку, склярем, вантажником, ковалем, дизайнером в рекламному агентстві, помічником на зйомки відеокліпів, і навіть промоушн-директором на радіостанції "Модерн".

"Ленінград"

Спочатку, в 1991 році був проект Сергія Шнурова "Алкорепица", перший хардкор реп-проект. Потім техно-група "Вухо Ван Гога". І, нарешті, 9 січня 1997 року виникла група "Ленінград".

Найсмішніше, що група народилася без грошей. Сергій Шнуров вважає себе вільним людиною. Він не має контрактів, директора, атрибутів акулячого шоу-бізнесу. І рокером він себе не вважає. Грубо кажучи, на групу "Ленінград" можна подивитися як на перфоманс. Співак займається мистецтвом як Енді Уорхол.

"Дуже добре, що групу "Ленінград" і мене можна інтерпретувати як завгодно, - радіє співак. - Ніякого прямого визначення або аналога немає. Багато зациклилися - "мат-не мат", можна і з матом написати, ну, ніяке вірш. Мат - це не мета, а засіб. Я дотримуюся критерію: або хороший текст, або поганий, от і все.

"Шнур навколо світу"

Останнім часом "Ленінград" нечасто виступає у Росії. Група завершила тур по світу "Шнур навколо світу", концерт в Нью-Йорку був навіть виданий на подвійному альбомі "Шнур уделивает Америку". Тепер регулярно дають концерти за кордоном. Вдома зараз перерва, тому що не подобається лідеру групи вся ця істерія навколо них: "Ми завжди були скромними, популярності вистачало, а зараз, на мій погляд, зашкалює. Тому і не виступаємо в Росії..."

А якщо все ж забудуть на Батьківщині? Ну, тоді, напевно, треба буде створити іншу велику групу. "Музиканти, як і актори, люди по суті дурні, навіть спортсмени розумнішими, тому що іноді йдуть зі спорту. А музиканти і артисти хочуть працювати до пенсії, та ще й померти на сцені. Я не з них. Коли мені стає зрозумілий принцип "як зробити", відразу нецікаво, тому з інститутів йшов. Так і з "Ленінградом" - мені зрозумілий принцип і метод, як зробити суперуспішну групу", міркує Сергій Шнуров.

Кіно

Сергій Шнуров пише пісні для "Ленінграда", "Діодів", пише музику для кіно. Пісні складаються у композитора самі. Не важливо де. Навіть уві сні, адже він любить поспати. А ось машини недолюблює і навіть сам не сидить за кермом. Він вважає, що все людство ділиться на автомобілістів і неавтомобилистов. Себе відносить до останніх...

Між тим славу в кіно йому принесла музика до кінофільму "Бумер", так на жаргоні називається автомобіль BMW. Багато прихильники вважали, що тепер Сергій Шнуров піде по стопах музиканта, а тепер вже і кінорежисера і актора Гаріка Сукачова, який був одним з перших, хто визнав "Ленінград" і наполіг на його запрошення на престижний фестиваль "Крила" ще в 2000 році. Але ні...

Сергій Шнуров ненавидить кіно. І вже точно ніколи не збирається бути режисером. Йому важко думати про одне й те ж. Це точно! Однак він із задоволенням знявся у фільмі про війну "Ленінградський фронт". Навіть скоригував заради цього плани "Ленінграда". Гарне вийшло кіно - чесне і щире. Не встиг Сергій Шнуров повернутися в Москву, і вже повна сумка сценаріїв. Зіграти героїв-коханців йому не пропонують. Все більше персонажів, які ближче до нього самого. Оскільки в кіно він ніколи дуже не грає, завжди залишається самим собою.

Режисер Сергій Соловйов запросив співака зніматися в продовженні легендарної "АСИ" - разом з Земфірою в "АССА-2". У своєму епізоді актор вже знявся, зіграв самого себе, тільки у квадраті. Чи То пак - Сергія Шнурова, якби він був трохи краще... "АССА-2" є сюжет, є драматургія. А Земфіра від зйомок все-таки відмовилася...

"Чотири"

Режисерові Дыховичному для фільму "Копійка" за сценарієм Сорокіна співак зробив заголовну пісню під титри, і ще одну, незаглавную. І маленьку роль зіграв, за кілька хвилин в кадрі встиг вбити людину ножем. Грим, звичайно, не робили. А до цього актор зіграв одну з головних ролей в короткометражному фільмі "Чотири", теж за сценарієм Володимира Сорокіна.

Цей фільм на московській кіностудії "Даго-фільм" зняв режисер Ілля Хржановський. Режисер Ілля Хржановський дебютував у кіно короткометражним фільмом "Зупинка". З приводу фільму "Чотири" сам режисер сказав: "Історія така: зустрічаються троє - один торгує м'ясом, інший налаштовує роялі, і повія. І брешуть про себе: один - що працює в адміністрації президента, інший - що займається проблемами клонування людини, а повія - що вона менеджер з продажу апаратів, поліпшують настрій".

А ось з приводу вибору актора на головну роль він впевнено повідомив: "Я заздалегідь знав, що настроювача роялів буде грати не актор. У Шнурова є необхідне поєднання якостей: він тихий, інтелігентний хлопчик з шаленою внутрішньою енергією. Причому мені цікавий не Шнур з "Ленінграда", а саме Сергій Шнуров. Я від нього нічого не хотів, крім нього самого. І, здається, це вийшло".

Шнурів зіграв головну роль - настроювача рояля, а соліст "Аукциону" Леонід Федоров - його колегу. "Волков-тріо" зараз працює над саундтреком фільму. Підібралася непогана компанія: в ролі повії знялася 19-річна стриптизерка Марина Вовченко, а роль "людини, який торгує м'ясом", зіграв колишній актор "Сатирикону" Юрій Логута.

Як повідомив кореспонденту InterMedia Сергій Шнуров, основний сюжетний стрижень картини - клонування людей. А сам Шнурів додав: "Цей фільм взагалі фестивальний, кривенький такий".

Особисте життя

Взагалі лідер групи "Ленінград" не любить працювати, любить відпочивати! А тут ще такий вдалий збіг обставин - можна собі це дозволити! Тільки авторські отримуй, і в кайф нічого не робити! Можна сказати, вийшов на пенсію майже в 30! Для творчості іноді необхідно побути одному, а в житті не вистачає - самотності.

Свого сина співак назвав Аполлоном, на честь поета Аполлона Григор'єва. Але при хрещенні дали йому ім'я Павло, так що ім'я тепер подвійне. Вдома, правда, всі звуть хлопця Аполлоном Сергійович чи спадкоємцем престолу. Він мало бачить батька, але адже раніше і в дворянських сім'ях главу сім'ї теж бачили дві години на тиждень: "Тато чекає вас в кабінеті". А як росли діти лицарів, які йшли в хрестові походи? Рано чи пізно син Шнурова, мабуть, набереться мата, а звідки - не важливо, може навіть з батькових пісень. Сподіватися, що цього не станеться, все одно, що мріяти про нездійсненне.

Сергій Шнуров зовсім не любить свята, тому що він радіє, коли йому весело, а не коли наступають якісь дати. Що стосується Нового року, то він завжди вдома, хоча, звичайно, розуміє, що в цей день артисти заробляють великі гроші. Але йому важливіше і приємніше нарешті опинитися вдома, з родиною.

Про бачення Інтернету

За Інтернетом, вважає Шнурів, майбутнє, тому що це не телевізор, який тобі е... мізки і зомбує тебе. А в Інтернеті можна вибирати, принаймні, куди тобі піти, чого тобі дивитися і чого тобі не дивитися. Можна натискати на банер або не натискати на нього. А Інтернет-реклама - найгуманніша реклама в світі, яка тільки придумана. Тобі не компосируют мізки якимись нескінченними виступами, трансляціями, ротаціями роликів, а все дуже навіть по-людськи.

Співак багато ходить за адресами: polit.ru ще на Podonok.Ru часто буває на сайтах дружніх груп, заглядає в гостьові, чого-то пише... Часто відвідує всілякі музичні сайти - їх досить багато цікавих...

А про політику дізнається зі стрічки новин. "Політика - тільки з Інтернету, тому що до телевізора у мене не підключена антена, телевізор мені служить тільки як засіб для перегляду відеофільмів", ділиться співак. А комп'ютера вдома немає "... на роботі, вдома я цього звіра не тримаю. Я хочу ось купити ноутбук - єдино для того, щоб друкувати. В якості друкарської машинки. Який-небудь простіше - щоб не було искуса поставити туди що-небудь, що вбиває купу часу", - посміхається Сергій Шнуров.

Сергій Шнуров народився 13 квітня 1973 року в Ленінграді. Як і все вчився в звичайній школі і все почав в тій же школі виражатися нецензурно, тобто матюками. А ось на парканах, як всі, не писав ненормативною лексикою, оскільки дуже любить своє рідне місто. Після закінчення школи Сергій Шнуров трохи вчився в ЛІСІ на архітектора. Та багато де навчався, в реставраційному ліцеї, в Ленінградському інженерно-будівельному інституті, а також у релігійно-філософському інституті при духовній академії.

В Духовну академію надходив знайомий, а він - за компанію. Але не вчився на священика, а на теолога. Закінчив три курси і досі значиться в академке. А ще Сергій Шнуров і багато де працював сторожем у дитячому садку, склярем, вантажником, ковалем, дизайнером в рекламному агентстві, помічником на зйомки відеокліпів, і навіть промоушн-директором на радіостанції "Модерн".

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Іменинники, 26 травня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: