Наверх Наверх

Роб Райнер
Rob Reiner

Роб Райнер
10 
7 голосів
Оцінити:

Дата народження: 06 березня 1947 (zodiac риби)

Місце народження: Бронкс, Нью-Йорк, США

Діяльність: актор, режисер, продюсер

Досягнення: Відомий по серіалу "Все в сім'ї", а режисером по картинах "Залишся зі мною", "Коли Гаррі зустрів Салі" і "Декілька хороших хлопців".

Біографія

Роб Райнер народився в Нью-Йорку (США). Закінчив Каліфорнійський університет в Лос - Анджелесі. Почавши свою кар'єру в 1967 році на телебаченні в якості актора, у кінці 70-х років Роб Райнер звернувся до режисерської і продюсерської діяльності, і, зробивши декілька телесеріалів, дебютував в кіно фільмом "This is Spinal Tap" (1984).

Серед його подальших режисерських робіт особливо відомі фільми "Stand by Me" (1986) - екранізація новели Стівена Кінга "Труп", "Мізері" (1990), також знятий за твором Стівена Кінга, фентезі "Принцеса - наречена" (1987), романтична комедія "Коли Гаррі зустрів Салі.". (1989). Роб Райнер є одним із засновників кінокомпанії "Castle Rock Entertainment". Він не закинув і свою акторську кар'єру, знявшись в таких картинах, як "Скинь маму з потягу" (1987) Денні Де Віто, "Кулі над Бродвеєм" (1994) Вуді Аллена, "Несплячі в Сіеттлі" (1993) Норі Ефрон, а також в декількох телесеріалах.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше