Вхід

Пол Фіг

Paul Feig

Пол Фіг

Дата народження:17 вересня 1962, 60 років діва

Місце народження:Ройал-Оак, Мічиган, США

Діяльність:актор, режисер, сценарист, продюсер

Досягнення:У 1999 році Фіг, разом з продюсером і сценаристом Джадда Апатоу, почав роботу над серіалом "Чудики і чокнуті". Було відзнято 18 епізодів, однак потім серіал був закритий. За пілотний та фінальний епізод двічі номінувався на "Еммі".

8,6
5 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Пол Фіг — американський кінорежисер і актор. Відомий своїми ролями в телесеріалі "Сабріна — маленька відьма" і у фільмі "Товстопузі". Фіг є автором шоу "Чудики і чокнуті", за створення якого номінувався на премію "Еммі". Також він режисирував деякі епізоди серіалів "Офіс" і "Уповільнений розвиток".

Пол Фіг народився у місті Маунт Клементс, штат Мічиган. Деякий час навчався в Університеті Уейна, потім поступив в Університет Південної Каліфорнії в Лос-Анджелесі.

Переїхавши з Лос-Анджелес, Фіг працював екскурсоводом у кінокомпанії Universal Studios Hollywood. В цей час він починає брати участь у виступах в жанрі stand-up comedy, а також з'являється в деяких телешоу, серіалах і фільмах (наприклад, у фільмі 1995 року "Товстопузі", де зіграв вожатого Тіма). У першому сезоні серіалу "Сабріна — маленька відьма" Фіг виконав роль Юджина Пула, вчителя біології.

Повернутися до списку персон

Фотографії

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: