Закрити
Наверх Наверх

Пол Фіг
Paul Feig

Пол Фіг
8,3 
4 голоса
Оцінити:

Дата народження: 17 вересня 1962 (zodiac діва)

Місце народження: Ройал-Оак, Мічиган, США

Діяльність: актор, режисер, сценарист, продюсер

Досягнення: У 1999 році Фіг, разом з продюсером і сценаристом Джадда Апатоу, почав роботу над серіалом "Чудики і чокнуті". Було відзнято 18 епізодів, однак потім серіал був закритий. За пілотний та фінальний епізод двічі номінувався на "Еммі".

Біографія

Пол Фіг — американський кінорежисер і актор. Відомий своїми ролями в телесеріалі "Сабріна — маленька відьма" і у фільмі "Товстопузі". Фіг є автором шоу "Чудики і чокнуті", за створення якого номінувався на премію "Еммі". Також він режисирував деякі епізоди серіалів "Офіс" і "Уповільнений розвиток".

Пол Фіг народився у місті Маунт Клементс, штат Мічиган. Деякий час навчався в Університеті Уейна, потім поступив в Університет Південної Каліфорнії в Лос-Анджелесі.

Переїхавши з Лос-Анджелес, Фіг працював екскурсоводом у кінокомпанії Universal Studios Hollywood. В цей час він починає брати участь у виступах в жанрі stand-up comedy, а також з'являється в деяких телешоу, серіалах і фільмах (наприклад, у фільмі 1995 року "Товстопузі", де зіграв вожатого Тіма). У першому сезоні серіалу "Сабріна — маленька відьма" Фіг виконав роль Юджина Пула, вчителя біології.

Фотографії

Новини зПол Фіг

Пол Фіг готує новий проект для Universal
Пол Фіг готує новий проект для Universal
13.09.2019

Автор "Простого прохання" і "Копів в спідницях" виступить режисером, сценаристом і продюсером фільму "Темна армія" ("Dark Army")

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше