Закрити
Наверх Наверх

Пол Дано
Paul Dano

Пол Дано
8,7 
7 голосів
Оцінити:

Дата народження: 19 червня 1984 (zodiac близнята)

Місце народження: Нью-Йорк, США

Діяльність: актор, режисер, сценарист, продюсер

Досягнення: Нагороди: 2007 — SAG Awards — "Кращий акторський склад" за фільм "Маленька міс Щастя". Номінації: 2008 — BAFTA — "Краща чоловіча роль другого плану" за фільм "Нафта".

Біографія

Пол Франклін Дано народився 19 червня 1984 року в Нью-Йорку, США. Батьки Гледіс (в дівоцтві Піпп) і Пол Дано. Перші кілька років він прожив у Нью-Йорку. Потім сім'я переїхала в Нью-Канаан, штат Коннектикут, і в кінці кінців оселилася в Вилтоне. Там Дано закінчив школу, після чого навчався в коледжі Юджина Ланга.

Грати в театрі почав вже в дитячому віці. У віці 12 років дебютував у п'єсі "Пожнеш бурю". У цій постановці грали Джордж Кемпбелл Скотт і Чарльз Дернінг. У 17 років Пол Дано зіграв свою першу головну роль у фільмі "Брехня". Після цього він знімався в різних кінопроектах. Критики відзначили його хорошу гру у фільмі "Нафта". В даний час Дано продовжує зніматися в різних фільмах, переважно незалежних. Крім того він грає в декількох театральних постановках на Бродвеї. Крім акторської діяльності Пол Дано є гітаристом і вокалістом групи "Мук". Журнал "Rolling Stone" включив Дано в список кращих гітаристів 2007 року.

Фотографії

Новини зПол Дано

Пол Дано зіграє Загадочника в "Бетмені"
Пол Дано зіграє Загадочника в "Бетмені"
18.10.2019

Пол Дано приєднався до акторського складу фільму "Бетмен", який буде знятий за мотивами коміксів DC

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше