Вхід

Пітер Стеббингс

Peter Stebbings

Пітер Стеббингс

Дата народження:28 лютого 1971, 50 років риби

Місце народження:Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

Досягнення:Найпомітніші роботи Стеббингса ролі в серіалах "Медісон", "Єремія" і "Торговці". Він брав участь у серіалах "Зоряні ворота: ЗВ-1", "Борджіа", "Секретні матеріали" та фільми "К-19", “Війна Богів: Безсмертні", "Полювання на вервольфа".

10
2 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Пітер Стеббингс — канадський актор і кінорежисер.

Пітер Стеббингс народився 28 лютого 1971 року у Ванкувері, Канада. Змінивши безліч професій, Пітер все ж вирішив стати артистом і в 22 роки вирушив з Канади в Нью-Йорк і поступив в театральне училище, закінчивши яке, повернувся на батьківщину і продовжив кар'єру професійного актора.

Найпомітніші роботи Стеббингса ролі в серіалах "Медісон" ("Madison"), "Єремія" ("Jeremiah") і "Торговці" ("Traders"). Він брав участь у таких успішних проектах, як серіали "Зоряні ворота: ЗВ-1" ("Stargate SG-1"), "Борджіа" ("The Borgias"), "Секретні матеріали" ("The X Files"), "Череп і кістки" ("Crossbones") і фільми "К-19" ("K-19: The Widowmaker „), "Війна Богів: Безсмертні" ("Immortals"), "Полювання на вервольфа" ("Never Cry Werewolf").

У 2009 році Пітер Стеббингс зняв як режисер свій перший повнометражний фільм — комедійний бойовик "ЗащитнеГ" ("Defendor"), до якого сам написав сценарій.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: