Вхід

Наталія Латишева

Наталія Латишева

Дата народження:31 березня 1982, 41 рік овен

Досягнення:У 2007 році актриса зіграла одну з головних ролей у пригодницькому серіалі режисера Олексія Кареліна "Мушкетери Катерини".

9,8
6 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Латишева наталія народилася 31 березня 1982 року.
У 2005 році закінчила СПбДАТі (майстерня А. Д. Андрєєва). Серед дипломних робіт молодої актриси були ролі: Надії у виставі "Фабричні дівчата" і Гурмижскої у виставі "Ліс". Деякий час Наталя працювала в театрі-студії Світлани Крючкової. Була зайнята в ролі Лампіто у виставі "Лісістрата".

Кіно

У кіно Наталія Латишева починала з епізодів (серіали "Парі", "Вепр", "Двоє зі скриньки"). Зіграла в серіалі "Мушкетери Катерини". Героїнею Наталії Латишевою в цьому захоплюючому серіалі стала фрейліна Марія Борщева - така собі "Портос у спідниці", яка і добре володіє шпагою, і силою не обділена, і за словом в кишеню не полізе.

Наступні кінороботи Латишевої, на жаль, були менш яскравими. У 2009 році вона знялася в серіалі "Шлюбний контракт" (Емма), в історичній драмі "Люди добрі" (Женя Рудакова), у містичному трилері "Правосуддя вовків" (домробітниця Міля), в драмі "Історія зечки" (Галя).

Повернутися до списку персон

Іменинники, 8 червня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: