Вхід

Михайло Єлісєєв

Михайло Єлісєєв

Дата народження:24 лютого 1970, 54 року риби

Місце народження:Ленінград, СРСР

Досягнення:IX Міжрегіональний театральний фестиваль "Різдвяний парад" - диплом в номінації "За краще стильове рішення спектаклю" за постановку шекспірівської трагедії "Макбет" в Санкт-петербурзькому театрі "Притулок комедіанта".

8,7
6 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народився 24 лютого 1970 року в Ленінграді. Після служби в армії поступив в СПбГАТИ (рос.) на акторський факультет в клас В. М. Фільштинського, проте через тиждень після вступу пішов з курсу. Деякий час грав в спектаклі Романа Віктюка "Фердінандо" в петербурзькому Молодіжному театрі, працював в державному театрі "Да-нет"(рос.). Повернувся в Академію в 1998 році, куди поступив вже на відділення режисури драматичного театру до професора В.С. Голікова.

Закінчив навчання дипломним спектаклем "Макбет" по В. Шекспірові в театрі "Притулок комедіанта". У 2003 році поставив спектакль "Старомодна комедія" в Карельському Національному театрі. У травні 2005 року випустив "Флорентійську трагедію" О. Вайльда - незалежний проект на сцені театру ім. Лєнсовета в Санкт-Петербурзі.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: