Закрити
Наверх Наверх

Михайло Єлісєєв

Михайло Єлісєєв
8,4 
5 голосів
Оцінити:

Дата народження: 24 лютого 1970 (zodiac риби)

Місце народження: Ленінград, СРСР

Досягнення: IX Міжрегіональний театральний фестиваль "Різдвяний парад" - диплом в номінації "За краще стильове рішення спектаклю" за постановку шекспірівської трагедії "Макбет" в Санкт-петербурзькому театрі "Притулок комедіанта".

Біографія

Народився 24 лютого 1970 року в Ленінграді. Після служби в армії поступив в СПбГАТИ (рос.) на акторський факультет в клас В. М. Фільштинського, проте через тиждень після вступу пішов з курсу. Деякий час грав в спектаклі Романа Віктюка "Фердінандо" в петербурзькому Молодіжному театрі, працював в державному театрі "Да-нет"(рос.). Повернувся в Академію в 1998 році, куди поступив вже на відділення режисури драматичного театру до професора В.С. Голікова.

Закінчив навчання дипломним спектаклем "Макбет" по В. Шекспірові в театрі "Притулок комедіанта". У 2003 році поставив спектакль "Старомодна комедія" в Карельському Національному театрі. У травні 2005 року випустив "Флорентійську трагедію" О. Вайльда - незалежний проект на сцені театру ім. Лєнсовета в Санкт-Петербурзі.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше