Наверх Наверх

Михайло Церішенко

Михайло Церішенко
9,7 
24 голоса
Оцінити:

Дата народження: 19 вересня 1960 (zodiac діва)

Місце народження: Київ, СРСР (Україна)

Досягнення: Брав участь в програмі Оба-на!, яка принесла йому популярність. Нині - артист естради, актор театру "Криве дзеркало".

Біографія

Церішенко Михайло Анатолійович народився 19 вересня 1960 в Києві. У минулому - український артист Михайло Церішенко свого часу грав на сцені Київського театру естради, пізніше переїхав в Москву, де брав участь в численних телепроектах.

Нині - артист естради, учасник програми "Криве дзеркало", а також чоловік відомої співачки і композитора Катерини Семенової.
Участь в проекті "Криве дзеркало" принесла популярність. Він працює в прекрасній команді разом з чудовими акторами, такими як: Михайло Смирнов, Олександр Морозов, Віктор Разумовський, Михайло Вашуков, Михайло Бєлов, Олексій Буховцов, Карен Аванесян, Ігор Христенко, Євгеній Петросян, Артем Міллер, Образ Асомов, В'ячеслав Войнаровський, Олена Степаненко.

Його професія - смішити людей, приносити їм задоволення і виключно позитивні емоції. Михайло Церішенко іскрометно жартує, балагурить, грає з кроликом і танцює з відром. Дивлячись на нього, неможливо стримати сміх.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше