Закрити
Наверх Наверх

Мартін Компстон
Martin Compston

Мартін Компстон
10 
1 голос
Оцінити:

Дата народження: 08 травня 1984 (zodiac телець)

Місце народження: Грінок, Шотландія

Діяльність: актор

Досягнення: Європейська кіноакадемія, 2002 рік, номінації : Краща чоловіча роль ("Милі шістнадцять років"); Приз глядацьких симпатій за кращу чоловічу роль ("Милі шістнадцять років").

Біографія

Мартін народився в шотландському місті Грінок, 8 травня 1984 року. Після школи він недовгий час грав у футбольному клубі "Грінок Мортон", проте з початку 2000-х років почав зніматися в кіно. Першу роль він виконав у фільмі Кена Лоуча "Милі шістнадцять років", що вийшов на екрани в 2002 році. Фільм був номінований на "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю, а сам Мартін отримав "Британську незалежну кінонагороду" в категорії "Кращий актор-початківець".

З 2003 по 2005 рік Мартін Компстон виконував роль Евана Броді в англійському телесеріалі "Монарх Глен", пізніше він зіграв ще в одному фільмі Лоуча ("Квиток на потяг"). У 2006 році, за роль у фільмі "Справжня північ", Мартін Компстон був номінований на отримання кінонагороди "BAFTA Scotland Award" в категорії "Кращий актор".

З подальших фільмів за участю Компстона найбільшу популярність здобули фільми "Судний день" (2008 рік) і "Зникнення Еліс Крід" (2009 рік).

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше