Закрити
Наверх Наверх

Майкл Келлі
Michael Kelly

Майкл Келлі
10 
1 голос
Оцінити:

Дата народження: 22 травня 1969 (zodiac близнята)

Місце народження: Філадельфія, Пенсільванія, США

Діяльність: актор

Досягнення: Знімався у фільмах "Людина на Місяці" (1999), "Невразливий" (2000), "Світанок мерців" (2004), "Подолання" (2006), "Підміна" (2008), "Законослухняний громадянин" (2009), "Куди пропали Моргани?" (2009) та інші.

Біографія

Народився у Філадельфії, Пеннсильванія, США. Повне ім'я - Майкл Джозеф Келлі.

Майкл Келлі народився у Філадельфії. Дитинство майбутній актор провів у Лоренсвилле, штат Джорджія, куди переїхали його батьки Майкл і Морін, дві сестри Шеннон і Кейсі, і брат Ендрю. Поступивши в університет Південної Кароліни на відділення права, Майкл незабаром передумав, вирішивши, що акторська майстерність - куди більш цікаве заняття, ніж адвокатська практика. Він залишає навчання і записується в акторську студію, попутно граючи в групі "Leroy Justice", названої на честь батька приятеля по коледжу. У вільний від телебачення час Келлі захоплюється серфінгом, гольфом, фотографією, проводить час з сім'єю і щотижня грає з друзями в покер.

У кіно дебютував епізодичною роллю в серіалі "Lifestories: Families in Crisis" (1994). Перша роль у великому кіно в фільмі "Червона річка" (1998).

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше