Закрити
Наверх Наверх

Ксандер Берклі
Xander Berkeley

Ксандер Берклі
9,9 
101 голос
Оцінити:

Дата народження: 16 грудня 1955 (zodiac стрілець)

Місце народження: Бруклін, Нью-Йорк, США

Діяльність: актор

Досягнення: На його рахунку понад 180 робіт у кіно. Відомий по ролі Джорджа Мейсона в серіалі 24, а також по ролі Персі в серіалі Нікіта.

Біографія

Берклі народився в Брукліні, штат Нью-Йорк, але прожив більшу частину свого життя в Нью-Джерсі. Він навчався в Гемпширскьому коледжі (англ. Hampshire College), а також працював у п'яти театрах філії коледжу, за підтримки Коледжу Сміта (англ. Smith College), Коледжі Маунт Холіок (англ. Mount Holyoke College), Коледж Эмхерста (англ. Amherst College), і університету штату Массачусетс. Берклі, працював у регіональних і репертуарних театрах, після виступу в Бродвейському театрі, живучи при цьому в Нью-Йорку. Зіграв роль у фільмі Рейнольдса Прайса (англ. Reynolds Price) під назвою "Рання Тьма (англ. Early Dark)" в ньому прокинулося кінематографічне почуття, його агент побачив акторський потенціал в Берклі і запропонував йому зніматися в кіно.

Родина

Одружений на Сарі Кларк Двоє дочок: Олвін Харпер, народилася 23 вересня, 2006 року і Роуан народилася в березні 2010 року.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше