Вхід

Ксандер Берклі

Xander Berkeley

Ксандер Берклі

Дата народження:16 грудня 1955, 66 років стрілець

Місце народження:Бруклін, Нью-Йорк, США

Діяльність:актор

Досягнення:На його рахунку понад 180 робіт у кіно. Відомий по ролі Джорджа Мейсона в серіалі 24, а також по ролі Персі в серіалі Нікіта.

9,9
102 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Берклі народився в Брукліні, штат Нью-Йорк, але прожив більшу частину свого життя в Нью-Джерсі. Він навчався в Гемпширскьому коледжі (англ. Hampshire College), а також працював у п'яти театрах філії коледжу, за підтримки Коледжу Сміта (англ. Smith College), Коледжі Маунт Холіок (англ. Mount Holyoke College), Коледж Эмхерста (англ. Amherst College), і університету штату Массачусетс. Берклі, працював у регіональних і репертуарних театрах, після виступу в Бродвейському театрі, живучи при цьому в Нью-Йорку. Зіграв роль у фільмі Рейнольдса Прайса (англ. Reynolds Price) під назвою "Рання Тьма (англ. Early Dark)" в ньому прокинулося кінематографічне почуття, його агент побачив акторський потенціал в Берклі і запропонував йому зніматися в кіно.

Родина

Одружений на Сарі Кларк Двоє дочок: Олвін Харпер, народилася 23 вересня, 2006 року і Роуан народилася в березні 2010 року.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: