Наверх Наверх

Грегорі Пек
Gregory Peck

Грегорі Пек
9,8 
85 голосів
Оцінити:

Дата народження: 05 квітня 1916 (zodiac овен)

Дата смерті: 12 червня 2003

Місце народження: Ла Хойя, Каліфорнія, США

Діяльність: актор

Досягнення: Лауреат премії "Оскар" в номінації "кращий актор" за роль Аттікуса Фінча в драмі "Вбити пересмішника" (1962). У 1999 році Пек зайняв дванадцяту сходинку в списку 100 найбільших зірок кіно за версією Американського інституту кіномистецтва.

Біографія

Елдред Грегорі Пек народився 5 квітня 1916 року в прибережному містечку Ла-Хойя (англ. La Jolla), штат Каліфорнія, поблизу Сан-Дієго, в сім'ї аптекаря. Мати покинула батька, коли Пеку було всього три роки. Батько Пека був змішаного походження — англійського по батькові, ірландського по матері, а мати була шотландкою по батькові й англійкою по матері. Батько Пека був католиком, і мати також перейшла в католицизм після укладення шлюбу. Хлопчика виховувала його бабуся Кейт Ейерс. Пек навчався у військовій академії Сент-Джон у Лос-Анджелесі й у Каліфорнійському університеті в Берклі.

Помер Грегорі Пек у себе вдома, в Лос-Анджелесі, 12 червня 2003 року від кардіо-респіраторної недостатності й бронхіальної пневмонії у віці 87 років. Пек похований у мавзолеї Собору Нашої Цариці Ангелів у Лос-Анджелесі.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше