Закрити
Наверх Наверх

Єва Маттес
Eva Mattes

Єва Маттес
10 
6 голосів
Оцінити:

Дата народження: 14 грудня 1954 (zodiac стрілець)

Місце народження: Німеччина

Досягнення: Двічі ставала володаркою кінопремії Deutscher Filmpreis — вищої національної нагороди Німеччини в області кінематографа (в 1971 і 2002 роках).

Біографія

Ева Маттес народилася в баварському містечку Тегернзе, в родині композитора Віллі Маттеса та актриси Маргіт Симо, вихідців із Австрії. Першу роль в кіно виконала в 1965 році, у фільмі "Dr. med. Hiob Prätorius". У 70-х роках Ева Маттес грала невеликі ролі в німецьких детективних серіалах "Комісар поліції", "Місце злочину", "Телефон поліції - 110" та ін. В 1972 році на екрани вийшов фільм "Гіркі сльози Петри фон Кант", в якому Маттес виконала роль Габріель фон Кант. В кінці 70-х і початку 80-х років відразу кілька фільмів з її участю отримали широкий успіх ("Строшек", "Войцек", "Німеччина, бліда мати").

Останнім часом Ева Маттес впритул зайнялася кар'єрою співачки, у 2006 році вона випустила сольний компакт-диск "Language of Love" з піснями свого виконання.

У Єви Маттес двоє дітей: дочка Ханна (нар. 1980 рік) і син Йозеф (нар. 1989 рік), які також знімаються в кіно, але поки видатних успіхів на цьому терені не мали.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше