Вхід

Сара Рафферті

Sarah Rafferty

Сара Рафферті

Дата народження:06 грудня 1972, 50 років стрілець

Місце народження:Нью-Канаан, Коннектікут, США

Досягнення:Відома по ролі Донни Полсен в серіалі "Форс-мажори" каналу USA Network. Також знімалася у ряді інших серіалів. З кіноробіт варто відмітити фільм 2007 року "Що якби Бог був сонцем"? і фільм 2011 року "Маленьке, прекрасне вертке створення".

10
4 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народилася в Коннектікуті, в місті Нью-Канаан, ставши молодшою, четвертою, дочкою в сім'ї Майкла і Мімі Рафферті 6 грудня 1972 року. На неї зробили великий вплив батьки: батько - успішний фінансист і художник олією, і мати - учитель англійської мови в приватній школі для дівчаток в місті Грінвіч.

Сара отримала два ступеня в Гамільтон-коледж в штаті Нью-Йорк : по англійському і театру, з відмінністю закінчивши цей коледж. Вивчала акторську майстерність в Лондоні і театр в Оксфордському університеті. Після коледжу відправилася продовжувати освіту в Єльську школу драми (закінчила), де і зустріла свого майбутнього чоловіка - Алексантері Оллі-Пекка Сеппала "Санту". 23 червня 2001 року вони одружилися. У них дві дочки.

Сім'я живе постійно на три будинки: в Каліфорнії, де знімається Сара і знаходиться інвестиційний бізнес її чоловіка; у Коннектікуті, де живуть її батьки і в Торонто, де Сара також знімається.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: