Наверх Наверх

Ентоні Макі
Anthony Mackie

Ентоні Макі
5,1 
26 голосів
Оцінити:

Дата народження: 23 вересня 1978 (zodiac терези)

Місце народження: Новий Орлеан, Луїзіана, США

Діяльність: актор

Досягнення: У 2009 році був номінований на нагороду "Independent Spirit Awards", як "кращий актор другого плану" за роль сержанта Джей Ті Санборна у військовому бойовику Кетрін Бігілоу "Повелитель бурі".

Біографія

Ентоні Макі народився в Новому Орлеані (Луїзіана). Ентоні навчався в нью-орлеанському Центрі креативного творчості, після, у середині 1990-х років, поступив на драматичний курс в школу мистецтв Північної Кароліни в місті Вінстон-Салем. Пізніше він закінчив Джульярдську школу. Батько і мачуха Ентоні загинули під час урагану "Катріна". Його брат, Кельвін Маки, був помічником професора в Університеті Тулейн.

Першу свою роль Ентоні Макі отримав в 2002 році, це був знаменитий фільм "8 миля" з Емінемом і Кім Бесінджер у головних ролях. А головну роль він отримав у 2003 році в драмі Родні Еванса "Як брат братові". У фільмі він виконав роль афроамериканського художника Перрі, який намагається пристосуватися до світу, будучи гомосексуалістом. Іншою його помітною роллю стала роль Джона Армстронга у фільмі Спайка Лі "Вона ненавидить мене". Тут він вже пристосовувався до життя в якості гетеросексуального чоловіка.

Фотографії

Новини зЕнтоні Макі

Ентоні Макі стане новим Капітаном Америкою
Ентоні Макі стане новим Капітаном Америкою
06.03.2020

Невже ви чекали чогось іншого?

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше