Вхід

Еллен Муф

Ellen Muth

Еллен Муф

Дата народження:06 березня 1981, 40 років риби

Місце народження:Мілфорд, Коннектікут, США

Досягнення:У 2004 році Муф була двічі номінована за серіал "Мертві, як я". Також вона отримала номінацію "Краща актриса" премії "Сатурн", і Golden Satellite Awards.

10
3 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Елен Муф, дочку Рахіль і Еріха Муф, народилася в Мілфорді, штат Коннектікут. Почала свою кар'єру в модельному бізнесі, деякий час працювала моделлю в Ford Models і агентстві Rascal. Елен вирішила продовжити кар'єру і поїхала вчитися в інститут Театру і кіно Лі Страсберга в Нью-Йорку. У 1993 році вона почала зніматися в рекламних роликах.

Останні фільми Елен Муф : "Знак звіра Редьярда Кіплінга" і фільм на основі серіалу "Мертві, як я", "Мертві, як я: Життя після смерті".

Нагороди і номінації

У 1995 році Елен Муф отримала титул "Краща актриса" Долорес Клейборн в Токіо на міжнародному кінофестивалі. У 1999 році вона отримала нагороду Американського інституту кіномистецтв (AFI) в номінації "Краща жіноча роль" за фільм "Young Girl and the Monsoon".

У 2004 році Муф була двічі номінована за серіал "Мертві, як я". Також вона отримала номінацію "Краща актриса" премії "Сатурн", і Golden Satellite Awards.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: