Наверх Наверх

Джулія Луїс-Дрейфус
Julia Louis-Dreyfus

Джулія Луїс-Дрейфус
10 
6 голосів
Оцінити:

Дата народження: 13 січня 1961 (zodiac козоріг)

Місце народження: Нью-Йорк, США

Діяльність: актриса

Досягнення: Широко відома завдяки ключовим ролям в комедійних телесеріалах "Сайнфелд", "Нові пригоди старої Крістін" і "Віце-президент". Її стан на 2013 рік оцінюється в 3 мільярди доларів США.

Біографія

Американська актриса і комік.

Вона стала відома після появи в шоу "Суботнім вечором в прямому ефірі" на початку 1980-х. У 1989 році Луїс-Дрейфус виконала роль Елейн Бенес в серіалі "Сайнфелд". Ця роль протягом дев'яти сезонів принесла їй премії "Еммі", "Золотий глобус" і нагороду Гільдії п'яти акторів. У 2002 році актриса та її чоловік випустили серіал "Спостерігайте Еллі", який тривав два сезони. Після гри в таких шоу, як "Стримай свій ентузіазм" і "Уповільнений розвиток", Луїс-Дрейфус отримала свою другу премію "Еммі" за роль Христини Кемпбелл в серіалі "Нові пригоди старої Крістін", який тривав п'ять сезонів. У 2010 році актриса удостоїлася іменної зірки на Голлівудській алеї слави за внесок в розвиток телевізійного мовлення.

В даний час вона виконує головну роль в серіалі "Віце-президент". У 2012 році за цю акторську роботу Луїс-Дрейфус була нагороджена третьою премією "Еммі".

Фільмографія

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше