Наверх Наверх

Джош Цуккерман
Josh Zuckerman

Джош Цуккерман
10 
1 голос
Оцінити:

Дата народження: 01 квітня 1985 (zodiac овен)

Місце народження: США

Діяльність: актор

Досягнення: Популярність здобув, зігравши ролі у популярних телесеріалах: Марк в серіалі "Кайл XY", Едді Орлофскі в "Відчайдушних домогосподарках" і Макс Міллер в "90210: Нове покоління".

Біографія

Цукерман народився і виріс у місті Лос-Альтос, штат Каліфорнія, навчався в початковій школі "Bullis-Purisima". Переїхав в Лос-Анджелес, щоб зайнятися акторською кар'єрою після закінчення сьомого класу в "Egan Junior", де був обраний президентом шкільної ради від учнів. Навчався в школі "Buckley" в Шерман-Оукс, Каліфорнія. З 2003 року навчається в Прінстонському університеті, вступивши в братство "Delta-Kappa-Epsilon".

Зіграв в декількох популярних серіалах, таких як: "Кімната жахів" (за творами Р. Л. Стайна), "Справедлива Емі", "Західне крило", "Юристи Бостона", "Доктор Хаус", "CSI: Місце злочину Майамі". Починаючи з 2008 року зіграв в 13 епізодах молодіжного серіалу "Кайл XY", а з 2009 по 2010 роки грав Едді Орлофски — "душителя з Фейрвью" у шостому сезоні серіалу "Відчайдушні домогосподарки". У 2010 отримав роль ботаніка Макса Міллера в молодіжному серіалі "90210: Нове покоління", де в його персонажа закохалася Наомі Кларк.

Фільмографія

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше