Вхід

Наталя Бочкарьова

Наталя Бочкарьова

Дата народження:25 липня 1980, 41 рік лев

Місце народження:Нижній Новгород, Росія

Діяльність:актриса

Досягнення:Всеросійську популярність принесла роль Даші Букіної з серіалу "Щасливі разом".

9,9
422 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

25 липня 1980 в місті Горькому (тепер Нижній Новгород) народилася Наталія Володимирівна Бочкарьова, майбутня актриса. Її батьки не мали відношення до сцени - і мати, і батько працювали на автозаводі.

25 липня 1980 в місті Горькому (тепер Нижній Новгород) народилася Наталія Володимирівна Бочкарьова, майбутня актриса. Її батьки не мали відношення до сцени - і мати, і батько працювали на автозаводі.

У дитинстві Наталя дуже не любила, коли її час планували. Не розуміла, чому повинна вставати рано вранці і йти в садок, навіщо робити зарядку в піонерському таборі, коли хочеться відпочивати. Через це недолюблювала і школу, зате років з дев'яти ходила в безліч гуртків. Дівчинка займалася випалюванням, танцювала, грала в театральній студії, співала частівки і навіть відвідувала школу моделей. Довгий час вона мріяла про професію журналіста. У той час в її місті йшла бурхливе культурне життя - працювали Театр драми і ТЮГ, влаштовувалися фестивалі, приїжджали співаки та актори. Наташа не пропускала жодного заходу, усюди носила величезний старий диктофон і брала інтерв'ю у заїжджих знаменитостей. Одного разу їй довелось навіть поговорити з голлівудським кіноактором, причому англійського Наташа не знала і, готуючись до цього інтерв'ю, всі питання склала зі словником і ретельно записала у блокнот.

Батьки пишалися своєю дочкою і визнавали її журналістський талант, але зовсім не хотіли, щоб Наташа працювала в газеті - занадто багато негативних вражень винесли з "жовтої преси". Але і та професія, яку Наташа обрала, привела їх у жах, тим більше що вибір цей виявився цілком випадковим. Закінчивши восьмий клас, дівчинка побачила на вулиці оголошення: Нижегородське театральне училище набирало студентів на перший курс. Наташа віднесла туди документи, за її словами - просто з інтересу, і поступила. Побачивши студентський квиток театрального училища, батьки спробували відрадити її, вважаючи професію актриси несерйозною і несолідною, якщо не гірше. А потім махнули рукою і навіть не цікавилися її успіхами. Лише багато пізніше, побачивши виставу за участю дочки, Володимир Бочкарьов зрозумів, що Наталя дійсно творча особистість, і з тих пір почав їй пишатися. А от мати Наташі до цього часу не дожила ...

Студенти Нижегородського училища майже кожні вихідні їздили в Москву дивитися спектаклі. Наполягала на цьому їх енергійна і молода викладачка, яка вела в училищі історію зарубіжного театру. Інтерес до столиці став ще більше, коли Петро Фоменко, який приїхав до Нижнього Новгорода, відібрав для першого курсу ГІТІСу декількох студентів. Приїжджав в училище зі своїм творчим вечором і Олег Табаков. На честь такого гостя студенти дали концерт, на якому четвертокурсниця Бочкарьова читала Шукшина і зробила пародію на Лайму Вайкуле.

Наташа Бочкарьова спробувала навіть таємно від викладачів вступити в ГІТІС і пройшла два перші тури. В її училище про це дізналися, викликали студентку "на килим" і запропонували або доучуватися в Нижньому Новгороді, або негайно забрати документи. Наталя все ж вирішила не ризикувати і залишитися в рідному училищі. Тим більше що курс набирав в тому році Гончаров, а Наташа хотіла займатися тільки в майстерні Олега Табакова.

У 2000 році Наталя отримала диплом, і їй запропонували залишитися в міському театрі. Але юна актриса планувала зовсім інше. Разом з одним із однокурсників вона поступила в школу-студію МХАТ - відразу на другий курс і саме до Табакову, а через два роки прийшла на сцену художнього театру імені Чехова. Дебют Наталії Бочкарьової відбувся у виставі під назвою "Кабала святенників" - вона зіграла Маріетту Ривалена. Попереду у актриси були й інші прекрасні ролі - її героїнями стали Ірен з "Останньою жертви" Островського, Флора із "Татуйована троянди" Теннесі Вільямса, Людмила з "Ретро", Василиса з вистави "На дні".

Набагато менше їй щастило в кінематографі. Перший раз Наталя потрапила на екран ще в 1998 році, знявшись в епізодичній ролі у комедії "Китайський сервіз" (режисер В. Москаленко). Вона досить часто знімалася і в наступні роки, але нічим особливим себе не проявила і грала ролі другого плану - Ірину Протвино в телесеріалі "Адвокат 2", Наташу в телесеріалі "Аеропорт", Альону в телесеріалі "Туристи".

Слава прийшла до Наталі Бочкарьової після виходу в 2006 році популярного сімейного серіалу "Щасливі разом". Правда, роль Даші Букіної, екстравагантної матері двох дітей, принесла актрисі не тільки величезну кількість шанувальників, а й чималу кількість негативних відгуків. Критикам не подобалося, що в серіалі дуже багато говорять про секс, вони підкреслювали грубість гумору і надмірну гротескність сценарію. Опоненти ж заперечували, що серіал "Щасливі разом" при всій гротескності досить точно відображає повсякденне російську реальність. Ймовірно, істина знаходиться десь посередині, а ось факт високого рейтингу цього серіалу оспорювати не доводиться. Безперечно й те, що Наталю Бочкарьову, що створила образ Даші, глядачі незмінно асоціюють з її екранним персонажем, а це чудово підтверджує достовірність і талановитість її роботи.

На жаль, поки знімався серіал, актрисі довелося утримуватися від інших проектів. Шанувальники побачили її в іншому амплуа тільки в 2010 році - вона зіграла матір-левицю в дитячому фентезійному фільмі "Мегаджунгліс" (режисер А. Вахітов). Восени 2010 року Наталя стала ведучою програми каналу НТВ "Живуть же люди!". У 2011 році вона ще раз довела різноманіття свого таланту - вийшла кримінальна драма Олега Ларіна "Квартал", де Наталія Бочкарьова виконала одну з головних ролей.

Щасливий квиток актриса витягнула і в особистому житті. У 2007 році вона вийшла заміж за адвоката Миколи Борисова, і зараз у щасливого подружжя вже двоє дітей-погодків - Іван і Марічка.

Наталія Бочкарьова пояснює свій акторський успіх тим, що відноситься до життя так само, як її героїня Даша, що полюбився росіянам: адже головне - зробити яскравою і власне життя, і життя тих, хто тебе оточує. На щастя, в реальності актриса зуміла уникнути серіального гротеску.

 

25 липня 1980 в місті Горькому (тепер Нижній Новгород) народилася Наталія Володимирівна Бочкарьова, майбутня актриса. Її батьки не мали відношення до сцени - і мати, і батько працювали на автозаводі.

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Іменинники, 21 вересня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: