Вхід

Григорій Антипенко

Григорій Антипенко

Дата народження:10 жовтня 1974, 46 років терези

Місце народження:Москва, Росія

Діяльність:актор

Досягнення:Популярним актор став завдяки ролі в серіалі "Не родись красивою". 2006 року в Україні нагороджений номінацією "Найкращий телеактор року" народної премії "Телезірка".

9,9
1154 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Корінний москвич першу свою професійну освіту здобув у фармацевтичному училищі. Та своє майбутнє Григорій не захотів пов'язувати з роботою фармацевта й 1999 року вступив до театрального училища імені Щукіна. Під час навчання працював монтувальником сцени у театрі "Сатирикон".

По закінченні навчання у 2003-му Антипенко, завдяки знайомству з Костянтином Райкіним, здав три екзамени й отримав можливість поїхати на гастролі з "Сатириконом" до Болгарії. Там Антипенко займався монтажем декорацій. Повернувшись до Росії, актор працював у театрі Маяковського, трупі "Et cetera".

У 2005-му Григорій зіграв у кіно — став виконавцем однієї з головних ролей у телевізійному серіалі "Не родись вродлива". Паралельно з тим він продовжував працювати у театрі, але згодом звільнився з "Et cetera" й продовжив працювати в кіно. А разом з партнеркою по серіалу Ольгою Ломоносовою зіграв у виставі "Пігмаліон" театрального центру "Русич".

Повернутися до списку персон

Іменинники, 3 серпня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: