Закрити
Наверх Наверх

Григорій Антипенко

Григорій Антипенко
9,8 
792 голоса
Оцінити:

Дата народження: 10 жовтня 1974 (zodiac терези)

Місце народження: Москва, Росія

Діяльність: актор

Досягнення: Популярним актор став завдяки ролі в серіалі "Не родись красивою". 2006 року в Україні нагороджений номінацією "Найкращий телеактор року" народної премії "Телезірка".

Біографія

Корінний москвич першу свою професійну освіту здобув у фармацевтичному училищі. Та своє майбутнє Григорій не захотів пов'язувати з роботою фармацевта й 1999 року вступив до театрального училища імені Щукіна. Під час навчання працював монтувальником сцени у театрі "Сатирикон".

По закінченні навчання у 2003-му Антипенко, завдяки знайомству з Костянтином Райкіним, здав три екзамени й отримав можливість поїхати на гастролі з "Сатириконом" до Болгарії. Там Антипенко займався монтажем декорацій. Повернувшись до Росії, актор працював у театрі Маяковського, трупі "Et cetera".

У 2005-му Григорій зіграв у кіно — став виконавцем однієї з головних ролей у телевізійному серіалі "Не родись вродлива". Паралельно з тим він продовжував працювати у театрі, але згодом звільнився з "Et cetera" й продовжив працювати в кіно. А разом з партнеркою по серіалу Ольгою Ломоносовою зіграв у виставі "Пігмаліон" театрального центру "Русич".

Фотографії

Новини зГригорій Антипенко

У Григорія Антипенко народився четвертий син
У Григорія Антипенко народився четвертий син
10.09.2019

Зірка серіалу "Не народися вродливою" Григорій Антипенко став батьком в четвертий раз. Хто став обраницею і що актор думає про дітей - читайте подробиці в матеріалі!

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше