Закрити
Наверх Наверх

Ганна Муглалис
Anna Mouglalis

Ганна Муглалис
9,8 
6 голосів
Оцінити:

Дата народження: 26 квітня 1978 (zodiac телець)

Місце народження: [RU] Нант, Луара Атлантическая, Франция

Діяльність: актриса

Досягнення: У 2009 році актриса зіграла Коко Шанель у фільмі режисера Жана Коунена "Коко Шанель та Ігор Стравінський". Саме ця картина була обрана закриває Каннський Фестиваль 2009.

Біографія

Ганна Муглалис народилася 26 квітня 1978 року у Франції. Її батько - лікар, а мати масажистка. У Ганни не тільки французькі, але і грецькі корені. Вона знає французьку, англійську, італійську, іспанську і розуміє грецьку мови. До 2001 року навчалася у Французькій академії драматичного мистецтва. Почала свою акторську кар'єру в 1997 році, зігравши в паризькому театрі. У тому ж році режисер Френсіс Жиро затвердив Муглаліс на роль у своєму фільмі "Термінал". Після цього кар'єра Анни пішла вгору.

Крім кіно, Муглалис займається модельним бізнесом. У 2002 році її вибрав Карл Лагерфельд для рекламної кампанії парфумів Amateur Allure de Chanel. З тих пір Анна є однією із муз Лагерфельда. Вона рекламувала прикраси і сумки Chanel. А зараз є завсідником показів Модного Будинку.

7 березня 2007 року у Муглаліс народилася дочка Сол від французького режисера Самуеля Бешентрі, у якого Ганна знялася у фільмі "Я завжди хотів бути гангстером".

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше