Закрити
Наверх Наверх

Ганна Лаєвська
Ana Layevska

Ганна Лаєвська
8,5 
30 голосів
Оцінити:

Дата народження: 10 січня 1982 (zodiac козоріг)

Місце народження: Київ, Україна

Діяльність: актриса

Досягнення: Відома ролями у таких фільмах і телесеріалах, як "Одного разу у нас виростуть крила", "Моє серце б'ється для Лоли Вулкан", "Привид Олени".

Біографія

Анна народилася в Києві 10 січня 1982 року. Батьки Ганни — радянські актори Сергій Лаєвський і Інна Расцветаєва переїхали в Мексику, коли Анні було лише 9 років. Вона володіє російською, іспанською та англійською мовами.

Ганна Лаєвська вперше знялася в мексиканській кінематографі, в 1997 році, в ролі російської скрипальки в серіалі "Одного разу у нас виростуть крила". Стала відома завдяки ролям у телесеріалах мексиканської телекомпанії Televisa : "Безцінна", "Циганська любов", "Два обличчя Анни" (російський переклад — "Два обличчя пристрасті"), "Мачуха" та інші. У 2010 році Ганна почала роботу в американській телекомпанії Telemundo, зігравши близнюків Калканьо в серіалі "Привид Елени". Так само Ганна взяла участь у зйомках пілотного трейлера до серіалу "Впали з Неба". У 2011 році актриса продовжила роботу з Telemundo, повернувшись на екрани в серіалі "Моє серце б'ється для Лоли Вулкан".

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше