Закрити
Вхід

Агнія Кузнєцова

Агнія Кузнєцова

Дата народження:15 жовтня 1985, 36 років терези

Місце народження:Новосибірськ, СРСР (Росія)

Діяльність:актриса

Досягнення:Зіграла понад 35 ролей в кіно і серіалах.

10
3 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народилася в творчій родині, тато Агнії Кузнєцової – художник, мама – педагог в інституті декоративно-прикладних мистецтв. Від батьків Агнія перейняла здатність до малювання і у вісім років уже писала маслом і навчилася ґрунтувати полотно. Але посидючості для занять живописом їй не вистачило, і з 12 років вона почала відвідувати театральну студію, мріяла виїхати з рідного міста. Так і сталося – після закінчення школи Агнія Кузнєцова поїхала з батьком в Москву і пробувала поступити в усі театральні вузи. У неї все вийшло, і в 2006 році дівчина закінчила Вище театральне училище імені Б. В. Щукіна (курс Ю. Шликова). Також їй видали спеціальний диплом – по художнього слова.

Ще в училищі педагоги попереджали, що всього кілька людей виявляться затребуваними акторами. Агнії Кузнєцовій пощастило: вона стала відомою після головної ролі у фільмі Олексія Балабанова "Вантаж 200". На проби її запросила асистентка Олексія Балабанова по акторам Тетяна Лелик. Вона пам'ятала Агнію по епізоду в серіалі "Даша Васильєва – любителька приватного розшуку", де також була асистенткою.

Агнія Кузнєцова завжди добре відгукується про роботу з Балабановим:
– Він відмінний режисер! А який простий, доступний у спілкуванні. На відміну від багатьох молодих режисерів, у яких одні суцільні амбіції... Прямо не підходь до них.

Фільм "Вантаж-200" відразу придбав широку популярність із-за своєї жорстокості. Але Агнію це не бентежило, їй подобалися фільми Балабанова, особливо "Про виродків і людей".
– "Вантаж-200" я подивилася три рази, але більше не піду. Ні, я не кажу, що фільм поганий. Фільм хороший. Але він сильно впливає на підсвідомість. Причому кожен раз, коли я дивилася, у мене були різні реакції. В останній раз мені здавалося, що це не я. Якийсь чужа мені людина щось там робить, ходить. Тіло моє, але не я. Відсторонення виникло таке. Бо якщо сприймати все це всерйоз, почнеться шизофренія.

Після "Вантажу-200" Агнію Кузнєцову покликала в свій фільм Валерія Гай Германіка.
За роль дев'ятикласниці Жанни у фільмі "Всі помруть, а я залишуся" актриса отримала премію на Європейському кінофестивалі в Брюсселі.

Після цього Агнію Кузнєцову часто запрошують грати енергійних, різких героїнь. Вона не вважає це великою проблемою.
– Від багатьох колег чула: "Потрібно спочатку зайняти свою нішу, створити галерею образів героїв, зіграти яких зможеш тільки ти, а вже потім продовжувати шукати себе, виходити за рамки і на нові рівні". Розумієте, треба, щоб саме в тобі потребували режисери, саме з тобою у них асоціювалися певні типажі. Адже бувають чудові, але незатребувані кіноіндустрією актори: режисери і продюсери не знають, куди "приткнути", і, як наслідок, не знімають. А ось у театрі можна собі дозволити все – ніякого амплуа не треба. Тому нестачі в експериментах і потреби в пошуку несподіваних образів не відчуваю.

Після "Вантажу-200" і "Всі помруть, а я залишуся" актрису часто запрошують на головні ролі не тільки в повнометражні фільми, але і телесеріали.
– Мені цікаво все, що я ще не встигла зіграти: якогось вампіра або дівчинку-кілера. Хочеться відійти від натуралізму, спробувати на смак щось фантастичне – бути може, казку. Є режисери, у яких я готова зніматися в епізодах без слів. Це Олексій Балабанов і Олександр Мітта. Правда, Мітта останнім часом не знімає, але я можу і почекати.

Особисте життя Агнії Кузнєцової

На другому курсі в училищі Агнія почала зустрічатися з Леонідом Бичевиным. Вони разом знялися в "Вантаж-200", Леонід грав Валеру з майкою "СРСР". Але через деякий час пара розлучилася. Агнія важко переживала цей розрив, але актори залишилися друзями.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: